Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sejfy meblowe

Sejfy meblowe

 To kategoria sejfów jak ich sama nazwa wskazuje do schowania w meblach. Są to sejfy bądź kasy pancerne spełniające odpowiednie normy antywłamaniowe. W naszym sklepie wszystkie sejfy wrzutowe posiadają certyfikaty pozwalające na ich ubezpieczenie.  Ze względu na szeroką paletę produktową posiadamy ponad 500 modeli sejfów meblowych....

Sejfy meblowe

 To kategoria sejfów jak ich sama nazwa wskazuje do schowania w meblach. Są to sejfy bądź kasy pancerne spełniające odpowiednie normy antywłamaniowe. W naszym sklepie wszystkie sejfy wrzutowe posiadają certyfikaty pozwalające na ich ubezpieczenie.  Ze względu na szeroką paletę produktową posiadamy ponad 500 modeli sejfów meblowych. Oczywiście nie wszystkie znajdują się u nas na stronie. W powiązaniu z takimi firmami jak Promet, Konsmetal czy ISS jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Sejfy meblowe mogą być zarówno montowane w meblach lecz nie koniecznie. Zdarzają się sytuację, gdzie Klient ma dedykowaną wnękę bądź ukrytą lokalizację.

Rodzaje sejfów meblowych

Sejfy meblowe to sejfy czy kasy pancerne dedykowane do montażu w meblach. Stosowane są zarówno w firmach, domach czy gabinetach. Klasy sejfów meblowych to tak naprawdę wszystkie klasy dostępne na rynku zabezpieczeń pasywnych (S1,S2,0,I,II,III).  Wiadomym jest fakt, ze czym cięższy sejf tym powierzchnia gdzie ma się on znajdować musi być wzmocniona. Każdy sejf meblowy wyposażony jest standardowo w zamek kluczowy (z dwoma kluczami), istnieje możliwość zamiany zamka kluczowego na zamek elektroniczny. Identyczna sytuacja ma miejsce z parametrami zewnętrznymi. Jesteśmy w stanie dopasować wymiary zewnętrzne sejfu do dedykowanego miejsce jakie ma Klient. Dodatkowo sejfy meblowe mogą spełniać normy ognioodporne. Będzie to powiązanie norm antywłamaniowych i norm ognioodpornych. Sejfy meblowe standardowo malowane są w kolorze 7035 RAL (kolor jasno-siwy), natomiast na zamówienie indywidualne jest możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL.

Montaż sejfów meblowych.

Sejfy mebowe standardowo mogą być montowane zarówno do dna sejfu jak i pleców. Wszystko zależy od Klienta. Kluczem jest dobre ukrycie sejfu, tak by nie mógł go odnaleźć złodziej. Oczywiście montaż odbywa się za pomocą kotwy – może być do betonu. Istnieją także kotwy chemiczne. Możemy także zastosować kołki rozporowe. Zwracamy uwagę na fakt, iż często Klienci zapominają o takich kryteriach jak np. ogrzewanie podłogowe, instalację na ścianie. Zwracamy zawszę uwagę na sprawdzenie potencjalnego miejsca montażu, by nie wyrządził on niepożądanych skutków.

Zastosowanie

Sejfy meblowe to idealne rozwiązanie do domu, apartamentu, czy po prostu prywatnego gabinetu.  Sejfy meblowe mają na celu zabezpieczenie naszych wartości przed złodziejami, ale także kradzieżą wewnętrzną.


Sejfy meblowe Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów