Sejfy exclusive

Sejfy exclusive

Sejfy ekskluzywne

 To kategoria zabezpieczeń, w której nie tylko ochrona przed włamaniem ma być najlepsza. Kategoria sejfów ekskluzywnych ma na celu stworzenie indywidualnych produktów w sposób nietuzinkowy. Sejfy ekskluzywne mają charakteryzować się wykwintnym wyglądem, kolorystyką i dbałością o najmniejsze detale. Przy współpracy z takimi firmami jak ISS, Promet czy Konsmetal jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi tak naprawdę wszystko. Od okucia, kolorystykę, obłożenie sejfu w skórze czy nawet pomalowanie lakierem samochodowym. Wszystko to by wybrany, spersonalizowany sejf był niepowtarzalny, wyjątkowy i cechował się ekskluzywnością.

Rodzaje sejfów ekskluzywnych

Sejfy ekskluzywne powinny charakteryzować się maksymalną ochroną zarówno przed ogniem jak i kradzieżą. Będą to sejfy o znacznej masie, gdyż to kasy pancerne I-V, z ochronom przed ogniem 30 minut, 60 minut lub nawet 120 minut. Podstawą sejfu ekskluzywnego to dobra klasa antywłamaniowa. Później jako specjaliści proponujemy rozwiązania mające na celu wyróżnić i stworzyć sejf ekskluzywny.

Sejfy ekskluzywne mogą być malowane lakierem samochodowym (połysk), dodatkowo oferujemy limitowane okucia zamków czy klamek do otwierania sejfu. Z zewnątrz możemy zarówno obłożyć go skórą (taką jak w ekskluzywnych samochodach) czy obłożyć drewnem. Istnieją także warianty obłożenia ekskluzywnymi witrynami szklanymi. Z kolej środek to pełna dowolność Klienta.

Od alcantary po skóry w środku. Identyczna sytuacja w kwestii oświetlenia. Może być ledowe czy ksenonowe. Światło ciepłe lub zimne- barwa tak samo. Wszystko to na etapie ustaleń przy wyborze i personalizacji sejfu ekskluzywnego. Reasumując kategoria sejfów ekskluzywnych to miejsce dla osób chcących stworzyć produkt o jakim marzą. Ze względu na dużą wiedzę służymy pomocom przy wyborze poszczególnych komponentów. Pomożemy, doradzimy i w pełni profesjonalnie dostarczymy zamówione rozwiązanie.  

Montaż sejfów ognioodpornych

Powyższe produkty sejfów ekskluzywnych powinno być zamontowane w sposób profesjonalny. Sejfy ekskluzywne zazwyczaj będą charakteryzowały się znaczną masą. Głównie będą to produkty ognioodporne, dlatego montaż sejfu ekskluzywnego będzie odbywał się wyłącznie do podłogi. Co to oznacza dla posiadacza takiego zabezpieczenia. Po pierwsze zakotwiczenie tej kasy pancernej jest możliwe tak gdzie nie ma ogrzewania podłogowego. Po drugie nie ma możliwości montażu takiego sejfu przez jego plecy. Otwór montażowy znajduję się tylko w dnie. Dodatkowo zaznaczamy jest to tylko jeden otwór.

Zastosowanie

Sejfy ekskluzywne to idealne rozwiązanie do Twojego domu, biura czy gabinetu. Będą one w 100 % chroni Twoje wartości, pieniądze, akty notarialne czy precjoza. Dodatkowo ich wygląd będzie podkreślał prestiż i indywidualizm produktowy. Odpowiednie miejsce jak i poprawny montaż zapewnią Państwu gwarancję ochrony zarówno przed złodziejem jak i wypadkami losowymi tj. pożarem.

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło