Akcesoria do szaf na broń S1 i sejfów - Fabryka Sejfów

Akcesoria do szaf na broń S1 i sejfów

Kilka słów na temat akcesoriów do szaf na broń w Fabrykasejfow.pl

Fabrykasejfowpl w swojej ofercie posiada szafy na broń klasy S1. Oczywiście wybór szafy na broń oraz dobór odpowiedniej jej specyfikacji (liczba uchwytów na broń, czy sejf ma mieć zamek kluczowy czy elektroniczny etc.)  to najważniejszy element. Jednak przy zakupie możemy zastanowić się nad kilkoma akcesoriami, które w sposób znaczący mogły by ułatwić np. przechowywanie broni czy amunicji.

Uchwyty na broń krótką oraz długą.

Na naszej stronie mamy dostępne w sprzedaży uchwyty magnetyczne na broń. Dedykowane one są zarówno na broń krótką, ale także na broń długą. Standardowo ich podział to jeden uchwyt, trzy uchwyty oraz pięć uchwytów. Najbardziej popularny to uchwyt na 3 jednostki broni. Nasi Klienci dedykują go do szaf na broń z przegrodami – idealne miejsce na półkę na broń krótką (nie trzeba wówczas przechowywać broni w pudełkach) bądź na płasko (to w szczególności problem po czyszczeniu broni), ale także w skarbczyku szafy S1 na górze. Uchwyt na jedną jednostkę broni – to identyczne rozwiązanie czyli półka po stronie przegrody oraz skarbczyk, ale nie tylko. Może on być dedykowany do jednostki broni gdzie nie sięga ona do standardowo uchwytów na broń zamontowanych na plecach szafy S1 (np. Kałasznikow).

Z kolei uchwyt na pięć jednostek jest stosowany do szaf o większej szerokości np. po stronie przegrody gdzie znajdują się półki. Klienci dedykują go zamiast półek jeżeli szafa zaczyna robić się przysłowiowo za „mała”

Oczywiście jako firma wykonujemy także uchwyty magnetyczne na indywidualne zamówienia – określonej szerokości, czy głębokości. W tym zakresie jesteśmy dla Państwa do dyspozycji.

Linki do produktów:

Uchwyty magnetyczne na broń

Uchwyty magnetyczne na listwie

Uchwyt piankowy na listwie magnetycznej

Pudełka magnetyczne na amunicję

Pudełka magnetyczne to rozwiązanie naszego autorstwa. Idealnie komponuję się do wszystkich metalowych szaf na broń klasy S1. Umożliwia przechowywanie pudełek amunicji. Przy większej liczbie standardowo każdy Klient może starać się o rabat.

Poniżej w linku do artykułu, który został napisany przez znanego Blogera Vadima Pacajeva:

 http://vadimpacajev.com/za-duzo-amunicji-nigdy-po-prostu-masz-za-malo-miejsca-do-jej-przechowywania/

dodatkowo filmik, który pozwoli Wam zobaczyć montaż pudełka:

Jak zamontować pudełko - film

Dlatego jeżeli Twoja szafa zaczyna być po prostu za mała proponujemy powyższe rozwiązanie.

Link do produktu:

Kieszeń do szaf szaf na broń - dodatkowa półka

Uchwyt na stojaku na broń krótką

Uchwyt na stojaku to rozwiązanie dedykowane na broń krótką. Idealnie komponuję się w szafach ba broń S1. Wykonany z trwałego materiału Perspexu wylewanego. Dodatkowo posiada materiał antypoślizgowy na podstawie stojaka. Dobrze także komponuję się w witrynach przeszklonych jako element ekspozycji.

Link do produktu:

Uchwyt na stojaku na broń krótką

Futerał na broń długą

Posiadamy w swojej ofercie także futerał na broń długą.  Jest to futerał wykonany na rynku polskim (znany polski producent), który specjalnie dla nas produkuje dedykowany futerał Fabrykisejfow. Polski producent oraz dbałość o każdy detal pozwala w 100 % zarekomendować powyższe rozwiązanie.

Link do produktu:

Futerał na broń długą

Maty magnetyczne na szafy do szaf na broń klasy S1 i nie tylko

Jako jedyna w Polsce posiadamy dedykowane maty magnetyczne na szafy na broń klasy S1. Jest to rozwiązanie dla Klientów, którzy chcą spersonalizować swój sejf. Wystarczy przesłać nam zdjęcie (specyfikacji właściwości zdjęcia w opisie produktu) my wykonamy dedykowane rozwiązanie. Klient przesyła nam wymiary blatu drzwi swojej szafy S1. Przesyłamy wówczas wizualizację maty do akceptacji Klienta. Jej prosty montaż przedstawiamy na krótkim filmiku poniżej w linku https://www.youtube.com/watch?v=CQOixO91GW0

Link do produktu:

Wzmacniane maty magnetyczne

Alarmy do szaf na broń klasy S1

Jako centrum zabezpieczeń posiadamy także niezależny system alarmowy o prostym montażu do szaf S1 oraz sejfów i kas pancernych. Zaletą tego rozwiązania jest dywersyfikacja sygnału zabezpieczeń. Nasz alarm działa po instalacji WI-FI. Jego montaż w sejfie bądź szafie S1 jest bardzo prosty. Posiada on magnez, który powoduję bardzo prostą instalacje urządzenia wewnątrz kasy pancernej. Dodatkowo urządzenie posiada bardzo dużo czujek, np. mierzy temperaturę, wbudowaną czujkę vibro czy określa także poziom wilgoci. Urządzenie te ma także syrenę o mocy 120 DB.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo poniżej w linku:

Alarm do szafy na broń - nadzór sejfu

Reasumując przy zakupie swojej szafy na broń s1 czy sejfu bądź kasy pancernej warto się zastanowić nad doborem akcesoriów. Oczywiście zgodnie z naszą filozofią handlową wszystkie ceny są podlegają negocjacji – nawet te w promocji.

Zapraszamy do skorzystania i sprawdzenia naszych możliwości.

Zespół Fabrykasejfow.pl

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło