Kilka słów o szafie S1 BRAVO 6 P z przegrodą - Fabryka Sejfów

Kilka słów o szafie S1 BRAVO 6 P z przegrodą

Szafa na broń Bravo 6p z przegrodą

Szafa na broń klasy S1 na 6 jednostek broni długiej, skarbczykiem oraz dwoma półkami przestawnymi.

Prezentowany model jest idealnym rozwiązaniem dla strzelców sportowych oraz kolekcjonerów broni. Wymiary zewnętrzne szafy to: wysokość - 1250 [mm],  szerokość – 545 [mm], głębokość – 354 [mm].

Układ wewnętrzny szafy to optymalna konfiguracja przestrzeni, sejf powstał po wielu konsultacjach z praktykami. W jego wnętrzu - po prawej stronie pionowej przegrody - znajduje się 6 uchwytów na broń długą, która zmieści się wraz z optyką. Po drugiej stronie przegrody znajduje się skarbczyk wewnętrzny (zamykany niezależnym zamkiem kluczowym – standardowo z dwoma kluczami) oraz dwie półki przestawne z możliwością regulacji co 100[mm].

 

Nasi Klienci często pytają nas o szczegółowe wymiary wewnątrz tego modelu – także odpowiadamy - szerokość przestrzeni na broń długą (po stronie piankowych uchwytów) to ok. 330 [mm], natomiast wymiar półek to szerokość ok 200 [mm] a ich głębokość wynosi ok 230 [mm]. Te wymiary zapewniają bardzo duży komfort użytkowania. Dzięki nim na półkach można przechowywać zarówno amunicję jak i broń krótką.  Skarbczyk wewnątrz szafy posiada wysokość 240 [mm], natomiast jego szerokość wewnętrzna to 200[mm].

  

Grubość drzwi w prezentowanym modelu wynosi około 500[mm]. W efekcie czego głębokość wewnętrzna szafy to aż 300[mm]. Jest to duży plus w porównaniu do innych szaf. Podobne modele o głębokości zewnętrznej 350 [mm] przeważnie posiadają jedynie 270 mm, należy tutaj zaznaczyć jak ważny jest każdy 1 mm głębokości, jeśli może zaistnieć ryzyko uszkodzenia dość drogiej optyki.

 

Standardowe wyposażenie szafy Bravo 6 p z przegrodą to dywanik znajdujący się na dnie szafy, kotwy montażowe (2 sztuki) oraz demontowalne uchwyty na wycior.

Szafa posiada bolce o średnicy 20 [mm] a także otwory do jej zakotwiczenia, które znajdują się zarówno w plecach szafy (2 otwory) oraz w dnie (1 otwór).

Bravo 6 p z przegrodą malowana jest proszkowo w kolorze jasno siwym (RAL 7035). Naszym zdaniem jest to najbardziej optymalny kolor. Może nie najważniejszym ale z pewnością istotnym jego plusem jest fakt, że nie widać na nim kurzu w przeciwieństwie do równie popularnego koloru zielonego. Kolor jasnoszary zdecydowanie łatwiej wpasować do pomieszczenia.. najwięcej o tym i tak powiedzą nam nasze drugie połowy… kolor jasnoszary jest niezwykle istotny w ciemniejszych pomieszczeniach, gdzie nawet najmniejsza ilość światła jest doskonale odbijana wewnątrz szafy, dzięki czemu nie obijemy optyki podczas deponowania broni.

 

Istnieje możliwość zakupu szafy w konfiguracji z zamkiem kluczowym (standardowo z dwoma kluczami) lub zamkiem elektronicznym. Ogromnym plusem zamka kluczowego w modelu BRAVO 6 p z przegrodą jest długość klucza, która wynosi zaledwie 630 [mm]. Możliwa jest też konfiguracja z zamkiem elektronicznym (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu). Zamek elektroniczny posiada możliwość podpięcia zewnętrznego zasilania , co zapewnia Klientowi otwarcie szafy przy rozładowaniu baterii znajdujących się w szafy. Oczywiście kod użytkownika nadal jest zapamiętany przez zamek, który znajduję się w szafie. Kolejną zaletą zastosowania zamka elektronicznego jest ciekawe rozwiązanie jakim jest metalowy uchwyt do otwierania szafy. Przeważnie w szafach na broń spotkać możemy uchwyt ( ucho ) z tworzywa ABS. 

Faktem jest, że szafa posiada odpowiednie dokumenty tj. tabliczkę z hologramem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej – znajdującą się na wewnętrznej stronie osłony drzwi – jak również kserokopię certyfikatu potwierdzającego klasę S1, aby Klient mógł okazać dokument swojemu dzielnicowemu.

Wybór szafy Bravo 6 P z przegrodą zapewnia pełną zgodność z najnowszymi wymogami dotyczącymi przechowywania i ewidencjonowania broni wynikającego z Rozporządzenia MSW z dnia 16 września 2014 r.

 

Fabrykasejfow.pl jako Centrum Twojego Bezpieczeństwa w pełni polecamy powyższe rozwiązanie, gdyż jako praktycy posiadający broń wiemy jakie potrzeby posiadają nasi Klienci.

Więcej pod adresami :

https://fabrykasejfow.pl/szafy-na-bron-klasa-s1/25-bravo-6-p-z-przegroda.html

https://fabrykasejfow.pl/szafy-na-bron-klasa-s1/112-bravo-6-p-z-przegroda-zamek-elektroniczny.html

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło