Seria szaf na broń S1 PRO - Fabryka Sejfów

Seria szaf na broń S1 PRO

Nowe seria szaf na broń PRO

Mamy zaszczyt zaprezentować naszą nową serię szaf na broń klasy S1 PRO. Zarówno szafy Bravo 6P PRO z przegrodą oraz Bravo 7 PRO mają dedykowane rozwiązania dotąd niespotykane na naszym rynku. Celem tych rozwiązań jest optymalizacja wewnętrznej przestrzeni jaką możemy wykorzystać. Dlatego na osłonie drzwi od strony wewnętrznej wykonaliśmy perforację (dokładnie europerforację). Są to otwory pozwalające na zawieszenie haków, kieszenie bądź koszyków. Dzięki temu każdy posiadający szafę na broń z  serii PRO może zawiesić na drzwiach broń krótką, akcesoria czy amunicję. Szafy na broń serii PRO występują zarówno z zamkiem kluczowym oraz zamkiem elektronicznym.

BRAVO 6P PRO Z PRZEGRODĄ KOLOR BIAŁY

BRAVO 7 PRO KOLOR CZARNY 

Dodatkowo możemy wybrać dwa kolory, które są w standardzie. Jest to kolor biały RAL 9003 oraz kolor czarny RAL 9005.

Bravo 7 PRO

Szafa na broń klasy S1 występuję w kolorze białym oraz czarnym. Stosujemy w nich zamek elektroniczny – nie trzeba być odpowiedzialnym za przechowywanie klucza do sejfu. Szafa na broń klasy S1 Bravo 7 PRO posiada otwory na osłonie drzwi pozwalające na zawieszenie haków – dzięki temu możemy zawiesić broń krótką, akcesoria etc.

Jej wymiary to 1450x375x360, posiada 7 uchwytów na broń długą oraz na samej górze skarbczyk zamykany zamkiem kluczowym (standardowo z dwoma kluczami).

Seria szaf na broń PRO jest obecnie w promocyjnej cenie. Celem tego działania jest jej rozpropagowanie tak by model został odpowiednio przyjęty przez naszych Klientów.

BRAVO 7 PRO KOLOR BIAŁY (ZAMEK ELEKTRONICZNY) 

https://fabrykasejfow.pl/glowna/281-bravo-7-pro-biala-elektronik.html

BRAVO 7 PRO KOLOR CZARNY (ZAMEK ELEKTRONICZNY)

https://fabrykasejfow.pl/glowna/282-bravo-7-pro-czarna-elektronik.html

 

Bravo 6p PRO

Szafy na broń klasy s1 serii Bravo 6p PRO występują również standardowo w dwóch kolorach. Kolor  biały i czarny wyodrębniają się z pośród kolorów sejfu jakie dostępne są na rynku (standardowo to kolor jasno-siwy 7035 RAL).

Prezentowany model dostępny jest zarówno z zamkiem kluczowym jak i zamkiem elektronicznym. Sejf posiada otwory na osłonie drzwi od strony wewnętrznej, dzięki którym Klient może zawiesić haki na broń krótką jak i akcesoria. Nie zwiększa przez to jej wymiarów lecz optymalizuję przestrzeń wewnętrzną. Nie musimy deponować broni krótkiej na półce, lecz możemy zawiesić ją na drzwiach.

Wymiary zewnętrzne sejfu to 1250x550x360, 6 uchwytów na broń długą oraz przegroda z dwoma przestawnymi półkami. Na samej górze po stronie przegrody mamy skarbczyk zamykany standardowo zamkiem kluczowym (standardowo z dwoma kluczami).

Szafa na broń klasy S1 Bravo 6p PRO obecnie znajduję się w promocji.

BRAVO 6P PRO Z PRZEGRODĄ KOLOR BIAŁY ORAZ CZARNY (ZAMEK KLUCZOWY)

https://fabrykasejfow.pl/glowna/276-bravo-6p-pro-z-przegroda-zamek-kluczowy.html

BRAVO 6P PRO Z PRZEGRODĄ KOLOR BIAŁY (ZAMEK ELEKTRONICZNY)

https://fabrykasejfow.pl/glowna/279-bravo-6p-pro-z-przegroda-zamek-elektroniczny-otwory-w-drzwiach.html

BRAVO 6P PRO Z PRZEGRODĄ KOLOR CZARNY (ZAMEK ELEKTRONICZNY)

https://fabrykasejfow.pl/glowna/275-bravo-6p-pro-z-przegroda-zamek-elektroniczny.html

Seria szaf na broń PRO dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu to jedyny produkt na ryku posiadający otwory w drzwiach sejfu.

Poniżej także zdjęcia oraz link do proponowanych haków.

https://fabrykasejfow.pl/glowna/280-haki-do-szaf-na-akcesoria-lub-bron.html

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło