Wszystko o szafach na broń - zaczynamy od szaf S1 - Fabryka Sejfów

Wszystko o szafach na broń - zaczynamy od szaf S1

FABRYKASEJFOWPL – SZAFY NA BROŃ S1 (zgodnie z rozporządzeniem Ministra MSWiA)

Jako lider w branży zabezpieczeń posiadamy w swojej palecie produktowej około 300 rodzajów szaf S1. Najbardziej popularne (wybrane) znajdują się na naszej stronie, lecz nie tylko. Dzięki współpracy z takimi firmami jak Konsmetal, Promet czy ISS oferujemy także rozwiązania na indywidualne zamówienie sejfów. Zarówno zmiana wymiarów szafy czy sejfu S1 bądź klasy antywłamaniowej nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Oczywiście wszystkie nasze sejfy S1, szafy S1 oraz sejfy wyższych klas wyposażone są w odpowiednie tabliczki znamionowe wraz z hologramem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) potwierdzających odpowiednie normy (klasy) PN-EN. Oczywiście zgodnie z rozporządzeniem ministra MSWiA.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się gdzie masz przechowywać broń myśliwską czy broń sportową poniższy artykuł ułatwi Tobie wybór produktu - szafy na broń. Nasz sklep posiada ponad 4500 produktów. Około 100 modeli sejfów do przechowywania broni. Nasz sklep stacjonarny mieści się na ul. Fordońskiej 169 w Bydgoszczy. Jeżeli chcesz sprawdzić nasze ceny zapraszamy na www.fabrykasejfow.pl

 

 

Na sam początek przedstawiany najczęściej kupowane szafy klasy S1 w Fabrykasejfowpl.

SZAFY NA BROŃ S1

Jest to podstawowa norma zabezpieczeń. Norma PN-EN 14450 jest od końca października 2019 wymagana do odpowiedniego przechowywania broni. Zarówno myśliwskiej, kolekcjonerskiej czy osobistej. Jest to wymóg nadany przez rozporządzenie z 2014 roku. Okres przejściowy skończył się właśnie w październiku 2019 roku.

Każdy musi więc przy zakupie broni posiadać szafę na broń S1, tak samo posiadacze sejfów, które nie spełniają normy S1 .(Ministra MSWiA). Na obecną chwilę jest przeprowadzany proces kontroli przez dzielnicowych czy wszyscy posiadacze broni posiadają szafy na broń S1.

Kilka rozwiązań sejfów na broń. Produkty możesz znaleźć u nas w sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy (siedziba naszego sklepu ul. Fordońska 169) oraz na naszej stronie www.fabrykasejfow.pl - szafy na broń S1.

Oczywiście mamy liczne promocje na powyższych asortyment. Idealne na broń myśliwską, broń sportową czy broń kolekcjonerską. Szafy S1 to idealne miejsce do przechowywania broni - sprawdź nas cena i dostawa oczywiście jest możliwa na terenie całej Polski.

Poniżej kilka modeli sejfów na broń S1 najczęściej kupowanych w Fabrycesejfowpl

Bravo 3P

Jest to podstawowa szafa do przechowywania broni myśliwskiej. Wyposażona w zamek kluczowy (standardowo z dwoma kluczami). Pomalowana na kolor 7035 RAL, jej wymiary to (wysokość x szerokość x głębokość) [mm] 1450x210x280. Posiada jeden otwór w oraz dwa otwory w plecach sejfu. Dodatkowo na górze posiada skarbczyk (zamykany zamkiem kluczowy standardowo z dwoma kluczami). W standardzie także uchwyty piankowe na 3 sztuki broni oraz dywanik na dnie szafy. Jej zaletą jest bardzo korzystna cena. Prezentowane rozwiązanie to standardowy model producent PROMET. Produkt spełnia klasę bezpieczeństwa S1. Szczegółowe informację na temat produktu znajdziecie Państwo na naszej stronie.

 

 

Szafa na broń Bravo 3

 

BRAVO 4

Szafa na broń S1 Bravo 4 dostępna jest w dwóch kolorach – jasno siwym oraz zielonym. Jej wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) [mm] 1450x250x350. Wyposażona w cztery uchwyty piankowe. Zamykana standardowo zamkiem kluczowym (standardowo z dwoma kluczami) - chroniąc tym samym dostęp w niepowołane ręce. Na górze skarbczyk wewnętrzny zamykany niezależnym zamkiem kluczowym. Szafa na broń idealna dla myśliwego, otwory montażowe zarówno w dnie szafy jak i w plecach sejfu S1. Dodatkowo na dnie guma, dzięki której kabura nie przesuwa się po dnie. Atrakcyjna cena oraz praktycznie wysyłka od ręki to największa zaleta przedstawionego modelu szafy na broń S1 Bravo 4. Prezentowane rozwiązanie to standardowy model producent Inter Sicherheits Service.

 Szafa na broń Bravo 4

 

 

BRAVO 5PR

Szafa na broń S1 Bravo 5 PR posiada wymiary [mm]: 1450x255x350, jej największą zaletą jest zawias zewnętrzny – umożliwia on otwarcie drzwi sejfu S1 na 180 stopni. Identycznie jak drzwi lodówki w domu. Jest to zasadnicza przewaga, gdyż Klient otrzymuję pełny dostęp do depozytu broni. - by nie dostała się w niepowołane ręce. Standardowo szafa S1 wyposażona w zamek kluczowy ( standardowo z dwoma kluczami), na samej górze w szafie S1 znajduję się skarbczyk wewnętrzny (zamykany niezależnym kluczem). Dodatkowo otwory w dnie oraz w plecach sejfu S1. Bravo 5 PR ma bardzo dobrą cenę, jednocześnie na naszej stronie mamy także w dość dużej promocji produkt Bravo 5 PR z zamkiem elektronicznym. Największą zaletą przedstawionego modelu to jego praktyczność oraz bardzo korzystna cena. Idealne rozwiązanie dla myśliwego posiadającego niewielką ilość broni. Prezentowane rozwiązanie to standardowy producent model PROMET. Mały skarbczyk pozwoli także na przechowywanie niewielkiej ilości amunicji. Oferta dedykowana dla myśliwych i początkujących strzelców.

 

 

Szafa na broń Bravo 5 PR

Szafa na broń Bravo 5 PR

BRAVO 7

Szafa na broń S1 Bravo 7 to rozwiązanie dla myśliwego (broń myśliwską) posiadającego od 3-5 sztuk broni długiej. Zawsze zaznaczamy, że liczba uchwytów na broń nie świadczy o liczbie przechowywanej broni. Szafa posiada już szerszy skarbczyk w porównaniu do poprzednich prezentowanych rozwiązań. Dodatkowo standardowo siedem uchwytów piankowych na broń długą. Otwory montażowe w dnie oraz w plecach szafy. Malowana w kolorze jasno-siwym. Jej wymiary to [mm] 1450x375x350. Na naszej stronie mamy także identyczny model Bravo 7 lecz już z zamkiem elektronicznym w bardzo korzystnej cenie. Szafa na broń S1 Bravo 7 to optymalne powiązanie ceny do wielkości. Prezentowane rozwiązanie to standardowy model PRODUCENT PROMET. Klasa S1 bezpieczeństwa antywłamaniowego.

 

 

Szafa na broń Bravo 7 PR

Szafa na broń Bravo 7 PR

 

 

 

BRAVO 4I Z PRZEGRODĄ

Szafa na broń S1 Bravo 4 i z przegrodą to idealne rozwiązanie dla strzelca sportowego. Wiadomo, że myśliwy nie posiada broni krótkiej i nie potrzebuję dużej przestrzeni na amunicję. Prezentowany model szafy S1 to idealne powiązanie na broń długą oraz broń krótką. Wewnątrz szafy S1 o wymiarach [mm] 1250x450x350 znajdują się cztery uchwyty na broń długą, przegroda wraz z dwoma przestawnymi półkami oraz skarbczykiem na amunicję (oczywiście zamykanym niezależnym zamkiem kluczowym). Szafa na broń Bravo 4i z przegrodą posiada otwory montażowe zarówno w dnie jak i w plecach sejfu S1. Dodatkowo istniej możliwość wyboru koloru jasno siwym, zielonym lub grafitowym (jest także dostępny na naszej stronie). Ze względu na duże zainteresowanie omawianym produktem szafy S1 posiadamy go na magazynie z opcją wysyłki praktycznie od ręki. Na naszej stronie mamy także identyczną szafę z zamkiem elektronicznym (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu). Model dedykowany głównie do strzelców sportowych. Prezentowane rozwiązanie to standardowy model producent Inter Sicherheits Service. Wszystko zgodnie z aktualnymi przepisami S1. Atut też szafy to półki w bocznej stronie sejfu umożliwiające przechowywanie amunicji.

Szafa na broń Bravo 4 z przegrodą

Szafa na broń Bravo 4 z przegrodą

 

BRAVO 6P Z PRZEGRODĄ

Szafa na broń Bravo 6p z przegrodą klasa S1 to idealne powiązanie wielkości szafy z jej ceną. Posiada sześć uchwytów na broń długą, przegrodę oraz dwie przestawne półki wraz ze skarbczykiem na amunicję. Otwory montażowe w dnie jak i w plecach sejfu S1. Na dnie dywanik, oraz na drzwiach od strony wewnętrznej uchwyty na wyciory. Szafa S1 malowana w kolorze jasno-siwym. Jest to najbardziej popularny model, dlatego posiada bardzo korzystną cenę. Dodatkowo na naszej stronie możecie znaleźć szafę S1 Bravo 6p z przegrodą z zamkiem elektronicznym – oczywiście w mega promocji. Wymiary zewnętrzne sejfu S1 Bravo 6p z przegrodą to [mm] 1250x550x350. Jest to idealne rozwiązanie dla strzelca sportowego, ale także myśliwego czy kolekcjonera. Oba modele szafa S1 są dostępne od ręki. Producent Promet, zaletą obu rozwiązań są półki po stronie przegrody umożliwiające przechowywanie amunicji. Jej pojemność w zupełności wystarczy na przechowywanie akcesoriów jak, a także broni krótkiej.

Szafa na broń Bravo 6P z przegrodą

Szafa na broń Bravo 6P z przegrodą i zamkiem elektronicznym

BRAVO 8P Z PRZEGRODĄ

Szafa na broń klasy S1 zgodnie z aktualnym rozporządzeniem - Bravo 8p z przegrodą to autorski projekt naszej firmy w powiązaniu z technologami firmy Promet. Co różni ją od innych sejfów S1 dostępnych na rynku ? Przede wszystkim szafa pomalowana jest w kolorze grafitowym. Po drugie posiada otwory do zawieszenia haków na osłonie drzwi od strony wewnętrznej. Standardowo wyposażona w osiem uchwytów na broń długą, przegrodę oraz 3 półki przestawne. Na samej górze znajduję się skarbczyk (zamykany zamkiem kluczowym- niezależnym). Idealny do przechowywania amunicji. Dodatkowo szafa S1 posiada otwory montażowe zarówno w dnie jak i w plecach sejfu. Sejf klasy S1 Bravo 8p z przegrodą posiada następujący wymiary [mm] 1450x700x350. Na naszej stronie mamy dość dużą promocję na sejf wyposażony w zamek elektroniczny (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu).Producent Promet odpowiednio spersonalizował produkt tylko na potrzeby naszej firmy Fabrykasejfowpl. Oczywiście całość zgodnie z nowym rozporządzeniem potwierdzającym klasę S1. Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu.

BRAVO PREMIUM – WHITE LUB GRAFFIT             

Szafa na broń klasy S1 zgodnie z aktualnym rozporządzeniem - Bravo White Premium lub Bravo Graffit Premium to rozwiązania autorstwa naszej współpracy - producent Promet . Niespotykane dwa kolory malowania – biały oraz grafitowy, metalowe okucie oraz dbałość o detale powodują, że prezentowane rozwiązania mogą nadawać się do klasy Premium w klasie sejfów S1. Sejfy S1 posiadają wymiary 1450x550x400. Wyposażone są w pięć uchwytów na broń długą, przegrodę oraz trzy półki. Na osłonie drzwi od strony wewnętrznej znajdują się 4 pudełka przestawne – dedykowane na amunicję. Skarbczyk osadzony jest do 2/3 głębokości całkowitej szafy- dzięki temu powstaje przestrzeń pomiędzy końcem skarbczyka a plecami sejfu S1. Każdy może deponować broń o długości 1444 [mm] – i nie tylko jedną sztukę (tak jak w modelach gdzie skarbczyk jest odsunięty z jednej strony czy to prawej czy lewe) lecz wszystkie pięć. Na naszej stronie posiadamy zarówno modele z wyposażeniem w zamek kluczowy, ale także z zamkiem elektronicznym – oczywiście zgodnie z naszą filozofią w odpowiedniej promocji. Producent Promet zapewnia nam odpowiednią jakość produktów. Idealna do przechowywania broni.

 

 

 

Szafa na broń Bravo 8p

Szafa na broń Bravo 8p

 

BRAVO MEGA

Szafa na broń klasy S1 Bravo Mega to także autorski projekt naszej firmy - idealna do przechowywania broni. . Sam pomysł oraz produkt został w pełni skonsultowany z technologami firmy Konsmetal. Szafa Bravo Mega S1 to dwuskrzydłowe rozwiązanie posiadające otwory montażowe w dnie jak i w plecach sejfu. Jej wymiary to [mm] 1450x880x400. Wewnątrz sejfu znajduje się dziesięć uchwytów na broń dugą, przegroda oraz 3 półki przestawne. Na samej górze mamy usadowione dwa skarbczyki (każdy wyposażony w zamek kluczowy – niezależny). Idealne do przechowywania amunicji. Skarbczyki są odsunięte na głębokości szafy, w efekcie czego każdy może deponować broń do długości 1444 [mm]. Skrzydło prawe drzwi posiada 4 pudełka na amunicję – przestawne, natomiast prawe skrzydło posiada otwory do zawieszenia haków (rozwiązanie tylko dostępne w Fabrykasejfowpl). Szafa na broń klasy S1 Bravo Mega to idealne rozwiązanie dla posiadaczy dużych kolekcji broni krótkiej, długiej jak i broni kolekcjonerskiej. Na naszym sklepie mamy wystawione zarówno model z zamkiem kluczowym jak i zamkiem elektronicznym – oczywiście w niespotykanych cenach. Producent Promet spersonalizował powyższy produkt tak by odpowiednio spełniał wymagania naszych Klientów. Całość zgodnie z rozporządzeniem posiada klasę S1.

Szafa na broń Bravo Mega

Szafa na broń Bravo Mega

Reasumując powyżej opisaliśmy kilka naszych czołowych rozwiązań sejfów na broń klasy S1 - idealne do przechowywania broni. Oczywiście w swojej palecie produktowej posiadamy większą ilość rozwiązań sejfów klasy S1. Zaznaczamy, że nasze szafy s1 wysyłane są firma spedycyjną. Dostawa może być pobraniowa lub przedpłata. Sejfy są zabezpieczone i na stałe przytwierdzone do palety (pół palety). Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone. Dbamy o dyskrecję osób kupujących nasze produkty.

Jeżeli potrzebujecie Państwo doradztwa na etapie wyboru oraz zakupu szaf na broń S1 (zgodnie z rozporządzeniem Ministra MSWiA pozostajemy do dyspozycji.

Dzięki nam zadbamy o Twoją broń myśliwską tak by nie trafiła w niepowołane ręce.

Zakupy u nas to czysta przyjemność - sprawdź nas na www.fabrykasejfow.pl

Siedziba naszego sklepu - ul. Fordońska 169 Bydgoszcz.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło