Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafa na broń BRAVO MEGA

Szafa na broń BRAVO MEGA

SZAFA NA BROŃ BRAVO MEGA

Fabrykasejfow.pl ma zaszczyt przedstawić Państwu nasz nowy produkt. Szafa na broń Bravo Mega jest rozwiązaniem, które zadowoli najbardziej wymagających Klientów.

Jej wymiary zewnętrzne to 1450 [mm]- wysokość, 880 [mm] szerokość oraz 400 [mm] głębokość.

Dzięki zastosowaniu dwuskrzydłowego otwarcia drzwi Klient uzyskuję praktyczny dostęp do przestrzeni wewnętrznej. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że powyższe rozwiązanie ma znaczącą przewagę nad szafami jednoskrzydłowymi posiadające wymiary zewnętrzne 600-800 [mm].  W efekcie czego szafy te posiadają dość duże skrzydło wykorzystujące znaczny promień przy otwarciu drzwi.

Układ wewnętrzny szafy to po prawej stronie 10 uchwytów na broń długą, demontowalna przegroda z trzema przestawnymi półkami.

Na samej górze znajdują się dwa niezależne skarbczyki otwierane zamkami kluczowymi (standardowo z dwoma kluczami). Głębokość skarbczyków jest odsunięta od pleców szafy. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu powstaje przestrzeń (pomiędzy skarbczykiem a plecami szafy), która daję możliwość deponowania broni o wysokości nawet do 1444 [mm].

Na lewych drzwiach od strony wewnętrznej znajdują się 4 pudełka (kuwety) pozwalające na spokojne ułożenie pudełek amunicji- jest to standardowe rozwiązanie firmy Konsmetal. Dzięki temu Klient ma więcej przestrzeni na półkach, a przecież wiadomym jest, że po jakimś czasie „każda” szafa staję się za mała.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest system znajdujący się na prawych drzwiach od strony wewnętrznej. Zastosowaliśmy tam system euro-perforacji. Tutaj Klient może zastosować haczyki, na których może powiesić broń krótką. Sam pomysł został zaczerpnięty z systemów rozwiązań jakie stosują amerykańscy producenci.

Istnieje także możliwość wykorzystania przestrzeni za uchwytami na broń długą – znajduję się tam dość dużo miejsca, np. na ustawienie broni krótkiej.

Warto także zaznaczyć, że omawiany model to największy standard szafy na broń klasy S1 dostępny na polskim rynku.

Oczywiście model może być wyposażony w zamek kluczowy (standardowo z dwoma kluczami, bądź zamek elektroniczny (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu) jak i zamek szyfrowo-mechaniczny (także z możliwością zmiany kodów na tarczy).

Szafa Bravo Mega malowana jest w kolorze 7035 RAL, natomiast sam odcień bliżej ma do koloru białego.

Trzeba także podkreślić, że szafa wyposażona jest w swoim standardzie w ramę antywłamaniową, jest to kluczowe rozwiązanie podwyższające bezpieczeństwo prezentowanego modelu. System ten daje większe zabezpieczenie ochrony zawartości przed potencjalnym włamywaczem.

Model Bravo Mega został stworzony wspólnie z technologami firmy Konsmetal. Sam produkt jest kierowany do Klient wymagających posiadających „duży” arsenal w swoim domu.

 https://fabrykasejfow.pl/szafy-na-bron-klasa-s1/173-bravo-mega.html