Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafa na broń BRAVO WHITE PREMIUM i BRAVO GRAFIT PREMIUM

Szafa na broń BRAVO WHITE PREMIUM i BRAVO GRAFIT PREMIUM

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu dwa nasza nowe modele szaf na broń klasy S1. Jako firma stale rozwijająca się oraz czytająca potrzeby naszych Klientów wspólnie z technologami firmy Konsmetal stworzyliśmy nową linię szaf na broń klasy S1.

Mowa tutaj o BRAVO WHITE PREMIUM jak i BRAVO GRAFIT PREMIUM.

Przede wszystkim szafy charakteryzują się już w swoim standardzie kolorystyką. Zgodnie z nazwą szafa Bravo White Premium jest pomalowana na kolor BIAŁY, natomiast szafa Bravo Grafit Premium posiada kolor grafitowy. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że Klient nie musi dopłacać za zmianę koloru szafy. Otrzymuję on produkt prestiżowy wyróżniający się kolorem, ale czy to wszystko???

Kluczem wyboru szafy przez Klienta jest jej oczywiście użyteczność oraz praktyczne rozwiązania. Prezentowana linia szaf posiada szerokie zastosowanie – co mamy na myśli ?

Otóż, szafy posiadają odsunięte skarbczyki na głębokości. Czyli powstaje przestrzeń pomiędzy końcem skarbczyka, a plecami szafy. Przestrzeń ta zapewnia możliwość deponowania każdej jednostki o długości 1444 [mm]. Wiadomo, że istnieją na rynku dostępne jednostki broni charakteryzujące się tymi parametrami, np. Mosin czy Bajkał nie mówiąc tutaj o jednostkach z tłumikami ????

Dodatkowo omawiana linia szaf posiada głębokość 400 [mm], w efekcie czego Klient ze spokojem może zdeponować jednostkę o pokaźnej optyce.

Na drzwiach od strony wewnętrznej znajdują się 4 pudełka na amunicję broni. Dzięki temu, każdy Klient może odciążyć półki. Wiadomym przecież jest fakt, że po jakimś czasie każda szafa staję się za mała ????.

Szafy wyposażone są w przegrodę (demontowalną), dzięki czemu po przybyciu jednostek broni szafa może pomieścić nawet 8 sztuk broni długiej.

Ciekawym rozwiązaniem jest odejście półki przy uchwytach na broń długą. Wiemy z praktyki, że można spokojnie tam ułożyć broń krótką.

Zaletą szafy Bravo White Premium na pewno jest kolor. Po pierwsze pasuję ona np. do garderoby po drugie nie widać kurzu (a wiadomo, że nasze drugie połowy nie lubię tego elementu ???? , dla nas jednak najważniejszym jest fakt, że plecy szafy w jasnym (białym kolorze) odbijają czyli przy deponowaniu broni z optyką nie uszkodzimy jej jak i nie przesuniemy. Wiadomym jest fakt, że każde przesunięcie optyki zmusza nas do powtórnego przestrzelenia broni i ponownego ustawienia optyki.

Z kolei kolor grafitowy ma zaletę już pewnego prestiżu. Zasadniczo on różni się od standardowych kolorów czyli kolory jasno siwego czy zielonego. Zdarzają się szafy pomalowane na kolor czarny – lecz z naszej wiedzy Klienci wolą kolory jasne.

Szafy Bravo White Premium  czy Bravo Grafit Premium są dostępne w trzech konfiguracjach. Z zamkiem kluczowym, zamkiem elektronicznym (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu) ora z zamkiem szyfrowo- mechanicznym (oczywiście również z możliwością zmiany kodu na tarczy).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ich specyfikacją na naszym sklepie.

https://fabrykasejfow.pl/szafy-na-bron-klasa-s1/126-bravo-white-premium.html

https://fabrykasejfow.pl/szafy-na-bron-klasa-s1/171-bravo-grafit-premium.html

Powodzenia !