Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Oklejanie szaf na broń klasy S1

Oklejanie szaf na broń klasy S1

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym Klientom prezentujemy opcje dodatkowe jakimi są możliwości oklejenia szaf na broń klasy S1 oraz sejfów zakupionych w naszym centrum. Fabrykasejfow.pl jako czołowy sprzedawca szaf na broń szuka nowych rozwiązań by uatrakcyjnić swoją ofertę dla Klienta. Wystarczy zakupić u nas szafę na broń, skontaktować się w kwestii oklejenia.

My jako Centrum Zabezpieczeń przedstawimy szczegóły oraz możliwości.  Po uzgodnieniu detali, Klient przesyła nam zdjęcie jakie chciałby mieć na swojej szafie na broń  klasy S1 czy sejfie. Po naszej stronie jest stworzenie wizualizacji (projektu), by Klient mógł zobaczyć i ocenić jak dana okleina (zdjęcie) będzie prezentowało się na zakupionej szafie.

Czas realizacji takiego zlecenia będzie zależał od wielu czynników:

- przede wszystkim jaki model szafy czy sejfu Klient wybierze
- co będzie zawierało zdjęcie – mamy tu na myśli jakoś przesłanego zdjęcia
- jaki zamek będzie posiadała szafa czy sejf – wiadomo, że przy zamku elektronicznym gdzie okucie będzie wystawało czas pracy będzie dłuższy niż przy zamku np. kluczowym

Wszystkie te prace mają na celu osiągnięcie profesjonalnego wyglądu i estetycznego wykonania.

Nie raz spotkaliśmy się z faktem, że szafa na broń będzie umiejscowiona w garderobie czy sypialni. Wiadomym jest fakt, że ma być blisko użytkownika w nocy. Nasze drugie połowy zwracają dość dużą uwagę na wygląd zewnętrzny „przedmiotu” jakim jest szafa na broń. My z kolei na użyteczność i formę otwierania szafy.

Reasumując personalizacja szafy jest na pewno wyróżnikiem pozwalającym wkomponować się w dane pomieszczenie/lokal . Ze względu na dość skromny wybór kolorów malowania szaf: jasno siwy, zielony czy czarny Klient zyskuję możliwość ożywienia zakupionej szafy klasy S1.

Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych realizacji.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół Fabrykasejfow.pl