Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kilka słów o szafie S1 Bravo 4i z przegrodą

Kilka słów o szafie S1 Bravo 4i z przegrodą

Szafa na broń klasy S1 zgodna z normą PN-EN 14450 IMP na 4 jednostki broni długiej, skarbczykiem oraz dwoma półkami przestawnymi.

Prezentowany model jest idealnym rozwiązaniem dla strzelców sportowych oraz kolekcjonerów broni jak i myśliwych.

Wymiary zewnętrzne Bravo 4i z przegrodą to: wysokość - 1250 [mm], szerokość - 450 [mm], głębokość - 350 [mm].

Układ wewnętrzny szafy to optymalne wykorzystanie przestrzeni sejfu. Produkt Bravo 4i z przegrodą jest bardzo popularny wśród Klientów szukających nie dużej szafy, umożliwiający przechowywanie zarówno broni długiej jak i krótkiej.

W jego wnętrzu po prawej stronie pionowej przegrody – znajdują się 4 uchwyty na broń długą, która oczywiście mieści się wraz z optyką. Po drugiej stronie przegrody znajduje się skarbczyk wewnętrzny (zamykany standardowo niezależnym zamkiem kluczowym – w zestawie dwa klucze) oraz dwie półki przestawne z możliwością regulacji co 50 [mm].

Nasi Klienci często pytają nas o szczegółowe wymiary poszczególnych elementów wewnątrz sejfu Bravo 4 i z przegrodą.

Poniżej szczegółowa specyfikacja przestrzeni wewnętrznej sejfu.

Szerokość miejsca na przechowywanie broni długiej ( po stronie piankowych uchwytów na broń) to około 220 [mm]. Wymiar półek na amunicję bądź broń krótką to około 210 [mm]. Głębokość półki wynosi około 260 [mm]. Wymiary te zapewniają bardzo komfortowe użytkowanie. Skarbczyk wewnętrzny szafy na broń Bravo 4 i z przegrodą posiada wysokość około 300 [mm], natomiast jego szerokość to 210 [mm].

Grubość drzwi prezentowanego modelu wynosi około 600 [mm]. W efekcie czego głębokość wewnętrzna szafy to około 284 [mm]. Przestrzeń ta w zupełności pozwala na przechowywanie broni z optyką.

Standardowe wyposażenie szafy na broń Bravo 4 i z przegrodą to podkład gumowy znajdujący się na dnie szafy ( daje komfort przy deponowaniu broni) – nie przesuwa się kabura po dnie sejfu. Posiada także uchwyty piankowe na broń długą oraz demontowalne uchwyty na wycior.

Sejf jest także wyposażony w bolce (sworznie) o średnicy 25 [mm] wysuwane w trzech miejscach w pionie oraz po jednym bolcu góra i dół. Otwory montażowe w szafie na broń Bravo 4 i z przegrodą znajdują się zarówno w plecach szafy (dwa)  jak i dnie (dwa).

Prezentowany model malowany jest proszkowo standardowo dostępnych w dwóch kolorach jasno-siwym, grafitowy oraz zielony. Naszym zdaniem są to najbardziej optymalne kolory. Jasny kolor zdecydowanie łatwiej wpasować do pomieszczenia…. Najwięcej o tym i tak powiedzą nam nasze drugie połowy – dodatkowo doskonale odbija wnętrze szafy, dzięki czemu przy deponowaniu broni z optyką nie uszkodzimy jej oraz nie przesuniemy.

Kolor zielony dedykowany jest dla myśliwych, natomiast kolor grafitowy (od niedawna dostępny) kierowany jest do Klientów, gdzie szafa musi posiadać ciemniejszy kolor.

Standardowe wyposażenie szafy na broń Bravo 4 i z przegrodą to certyfikowany zamek kluczowy (standardowo z dwoma kluczami), zamek elektroniczny ( z możliwością zmiany kodów dostępu) oraz dla bardziej skrupulatnych zamek szyfrowo-mechaniczny (z możliwością ustawienia swoich cyfr).

Ogromnym plusem zamka kluczowego w prezentowanym modelu to długość klucza, która wynosi około 600 [mm]. Z kolei zamek elektroniczny posiada możliwość podpięcia zewnętrznego zasilania, co zapewnia Klientowi otwarcie szafy przy rozładowaniu baterii znajdującej się w szafie. Oczywiście zasilanie zamka elektronicznego jest niezależne baterią R9. Dobra bateria umożliwia otwarcie drzwi około 1000 razy. Każdy Klient otrzymuję instrukcję zamka elektronicznego, na podstawie której istnieje możliwość przeprogramowania kodu fabryczne na swój własny. Okucie zamka elektronicznego wraz z pokrętłem wystaje z balu drzwi 12 [mm].

Sejf Bravo 4 i z przegrodą spełnia odpowiednie regulacje prawne, tj. hologram Instytutu Mechaniki Precyzyjnej – który znajduję się na wewnętrznej stronie osłonie drzwi- jak również kserokopię certyfikatu klasy S1 (norma PN-EN 14450), aby Klient mógł okazać dokument przy kontroli swojemu dzielnicowemu.

Wybór szafy Bravo 4 i z przegrodą zapewnia pełną zgodność z najnowszymi wymogami dotyczącymi przechowywania i ewidencjonowania broni wynikającego z Rozporządzenia MSW z dnia 16 września 2014 roku.

Fabrykasejfowpl jako Centrum Twojego Bezpieczeństwa w pełni poleca powyższe rozwiązanie, gdyż jako praktycy posiadający broń wiemy jakie potrzeby posiadają nasi Klienci.

Więcej pod adresem  

https://fabrykasejfow.pl/szafy-na-bron-klasa-s1/19-bravo-4-i-z-przegroda.html

https://fabrykasejfow.pl/szafy-na-bron-klasa-s1/201-bravo-4-i-z-przegroda.html

https://fabrykasejfow.pl/glowna/268-bravo-4i-grafit-klucz.html

https://fabrykasejfow.pl/glowna/269-bravo-4i-grafit-elektroniczny.html