Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Targi IX Expohunting 2020 Fabrykasejfowpl

Targi IX Expohunting 2020 Fabrykasejfowpl

Międzynarodowe Targi  Łowieckie EXPOHunting oraz Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting 3-5 kwiecień 2020.

Fabrykasejfowpl lider w branży zabezpieczeń szaf na broń klasy S1 po raz kolejny będzie uczestnikiem międzynarodowych targów jakie odbędą się w Sosnowcu.  Będą to już IX targi ExpoHunting.

Zaprezentujemy Państwu sejfy oraz szafy na broń klasy S1 serii Bravo. Szeroka paleta produktowa zapewni możliwości zaspokojenia potrzeb nawet najwybredniejszych Klientów.

Fabrykasejfowpl to centrum Twojego bezpieczeństwa.

Posiadamy w swojej palecie produktowej ponad 4500 modeli sejfów oraz szaf na broń. Nasza firma posiada duże zaplecze logistyczne, a przede wszystkim współpracuje z największymi firmami z zakres zabezpieczeń pasywnych w Europie, np. Promet czy ISS.

Promocje podczas IX Targów ExpoHunting 3-5 kwiecień 2020.

Dodatkowym atutem wystawionych szaf na broń S1 będzie ich atrakcyjna cena. Specjalnie na okoliczność targów przygotowaliśmy liczne promocję na sejfy. Zarówno na standardowe modele, ale także na sejfy o wyższych normach bezpieczeństwa.

Doradztwo i pełny profesjonalizm.

Fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania przy zakupie swojej szafy na broń na pewno pozwolą Państwu nawiązać z nami współpracę. Jesteśmy zespołem ludzi o dużym doświadczeniu w branży zabezpieczeń. Współpracujemy z największymi firmami w Europie.

Poniżej modele szaf na broń jakie będą prezentowane podczas IX Targów ExpoHunting pomiędzy 3-5 kwietnia 2020 roku.

Szafa na broń S1 Bravo 3p

Bravo 3i

Sejf posiadający trzy uchwyty na broń długą, standardowo wyposażony w zamek kluczowy. Kolor sejfu to 7035 RAL (jasno -siwy). Wysokość prezentowanego modelu to 1450 [mm], szerokość zaś 210 [mm], a głębokość 280 [mm]. Szafa na broń posiada skarbczyk wewnętrzny standardowo zamykany zamkiem kluczowym.

 Szafa na broń S1 Bravo 5 PR

Bravo 5pr

Sejf posiadający pięć uchwytów na broń długą. Jego standardowe wyposażenie to zamek kluczowy. Istnieje możliwość za dodatkową opłatą zamiana zamka z klucza na zamek elektroniczny. Sejf malowany jest w kolorze jasno-siwym. Wyposażony w zawias zewnętrzny  umożliwiający otwarcie drzwi na 180 stopni (tak jak drzwi lodówki). Przy tak wąskiej szafie na pewno do duży atut. Wymiary zewnętrzne sejfu to: 1450 [mm] wysokość, 255 [mm] szerokość oraz 350 [mm] głębokość. Sejf wyposażony jest w skarbczyk wewnętrzny zamykany zamkiem kluczowym.

Szafa na broń S1 Bravo 7

Bravo 7

Prezentowany model to idealne rozwiązanie dla myśliwych. Wyposażony w siedem uchwytów na broń długą. Zamek oczywiście w standardzie kluczowym. Istnieje możliwość zamiany zamka na zamek elektroniczny – za dopłatą. Sejf malowany standardowo w kolorze 7035 RAL (jasno-siwy). Skarbczyk znajdujący się u góry zamykany jest zamkiem kluczowy. Wysokość sejfu to 1450 [mm], szerokość 375 [mm] oraz głębokość 350 [mm]. Bravo 7 jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Przestronny skarbczyk zapewnia odpowiednie przechowywanie niewielkiej ilości amunicji. Standardowo jak we wszystkich sejfach otwory montażowe przygotowane są w dnie jak i w plecach szafy na broń.

Szafa na broń S1 Bravo 4i z przegrodą

Bravo 4 i Z PRZEGRODĄ

Sejf wyposażony w cztery uchwyty na broń długą, przegrodę oraz dwie półki przestawne. Na samej górze w lewym rogu znajduję się skarbczyk standardowo zamykany zamkiem kluczowym. Przy powyższym modelu istnieje zamiana zamka kluczowego (który jest w standardzie) na zamek elektroniczny bądź zamek szyfrowo-mechaniczny. Model ten to rozwiązanie dla strzelców sportowych i kolekcjonerów. Ze względu na swoje standardowe wyposażenie pomieści sporą część amunicji, broń krótką jak i broń długą. Wymiary szafy S1 Bravo 4i wysokość 1250 [mm], szerokość 450 [mm], oraz głębokość 350 [mm].

Szafa na broń S1 Bravo 6p z przegrodą

Bravo 6 p Z PRZEGRODĄ

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest szafa na broń klasy S1 Bravo 6p z przegrodą. Sejf wyposażony w 6 uchwytów na broń długą, przegrodę oraz dwie półki przestawne i skarbczykiem znajdującym się na górze. Sejf ten to idealne rozwiązanie dla strzelca sportowego. Istnieje oczywiście możliwość zamiany zamka kluczowego na zamek elektroniczny (każdy zamek przedawany przez Fabrykesejfowpl ma możliwość zmiany kodów dostępu, oraz podpięcia zewnętrznego zasilania przy rozładowanej baterii). Wymiary zewnętrzne sejfu to 1250 [mm] wysokość, 550 [mm] szerokość oraz 350 [mm] głębokość. Na targach będzie oczywiście wystawiany też model z zamkiem elektronicznym wyposażony w metalowe pokrętło i dość ładnie prezentujące się okucie.

Szafa na broń S1 White/Grafit Premium z przegrodą

Bravo GRAFIT PREMIUMBravo WHITE PREMIUM

Na targach znajdziecie Państwo dwa modele w prestiżowych kolorach. Oba modele będą wyposażone w przegrodę z trzema półkami przestawnymi, pięcioma uchwytami na broń długą i odsuniętym skarbczykiem na głębokości znajdującym się na górze szafy. Ze względu na swoją specyfikację (odsunięty skarbczyk) jest to idealne rozwiązanie dla kolekcjonerów. Kolory omawianych sejfów to: biały i grafitowy. Wymiar sejfów to 1450 [mm] wysokość, 550 [mm] szerokość oraz 400 [mm] głębokość. Warto tutaj też zaznaczyć, ze są to autorskie projekty Fabrykisejfówpl zawzięte poprzez konsultację z technologami czołowych firm europejskich.

Szafa na broń S1 Bravo 8p z przegrodą

Bravo 8p z PRZEGRDOĄ

Jest to kolejny model szafy na broń klasy S1 dostępny tylko i wyłącznie w Fabrykasejfowpl. Charakteryzuję się standardowym kolorem – grafitowy , lecz także innowacyjnym rozwiązaniem na osłonie drzwi (tzw. europerforacją). Są to otwory przygotowane do zawieszenia na hakach broni krótkiej. Dzięki temu półki znajdujące się w sejfie mogą służyć tylko i wyłącznie do przechowywania amunicji. Szafa posiada standardowo osiem uchwytów na broń długą, przegrodę oraz trzy półki przestawne. Na samej górze znajduję się skarbczyk wyposażony w zamek kluczowy. Sejf posiada wymiary 1450 [mm] wysokość, 700 [mm] szerokość oraz 350 [mm] głębokość. Otwory montażowe znajdują się w plecach szafy jak i w dnie.

Szafa na broń S1 Bravo Mega z przegrodą.

Bravo Mega

Bravo Mega to model szafy dwuskrzydłowy. Jest to duża zaleta przy takiej szerokość – 880 [mm]. Wyposażona w dziesięć uchwytów na broń długą, przegrodę oraz cztery półki przestawne. Szafa S1 posiada dwa skarbczyki każdy wyposażony w niezależny zamek kluczowy. Oba są odsunięte na głębokości co daję możliwość deponowania broni o długości do 1444 [mm], przy wysokość zewnętrznej szafy 1450 [mm]. Głębokość sejfu to 400 [mm]. Standardowym wyposażeniem są cztery pudełka na amunicję znajdujące się osłonie lewego skrzydła drzwi. Drugie natomiast skrzydło wyposażone jest w innowacyjny system europerforacji. Otwory znajdujące się na osłonie pozwalają na zawieszenie haków z bronią krótką. Standardowy kolor szafy to 7035 RAL, otwory montażowe w dnie jak i w plechach sejfu.

Po krótce przedstawiliśmy Państwu kilka modeli szaf na broń serii Bravo jakie będą prezentowane na IX Targach ExpoHuntig 2020.

Oczywiście wszystkie nasze szafy na broń klasy S1 posiadają Hologramy Instytutu Mechaniki Precyzyjnej potwierdzające normę klasy S1 PN-EN 14450.