Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Fabrykasejfowpl - lokalny sponsor Sportis Łochowo

Fabrykasejfowpl - lokalny sponsor Sportis Łochowo

Fabrykasejfow.pl to zespół ludzi pracujących z pasją, dążących do maksymalnego zadowolenia naszych Klientów. Profesjonalne doradztwo i fachowe porady, a także zindywidualizowane podejście do każdej sytuacji – sprawia, że jesteśmy doceniani zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Fabrykasejfow. pl to także sponsor lokalnej drużyny piłkarskiej Sportis Łochowo. Poniżej przedstawiamy wywiad z naszym Dyrektorem Handlowym Paweł Lewickim jaki został udzielony dla lokalnego klubu.

Poznaj naszego partnera!

Bezpieczeństwo w dobrej cenie!

▶️Bydgoska „Fabryka Sejfów” (www.fabrykasejfow.pl) to firma, w której ofercie znajdą Państwo zabezpieczenia dla firm, mieszkań i domów dla najbardziej wymagających klientów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Beata Ignatowska, posiadająca nie tylko sklep z zabezpieczeniami pasywnymi, ale także sieć marketów papierniczych, w tym jeden ze sklepów w Łochowie przy ulicy Wierzbowej 1A. Rozmawiamy z dyrektorem handlowym fabrykisejfów.pl Pawłem Lewickim:

✅Szymon Kołodziejski: Skąd wziął się w ogóle pomysł, że będzie to biznes związany z zapewnieniem bezpieczeństwa dla ludzi?

Paweł Lewicki: W branży zabezpieczeń pasywnych funkcjonuję już około 13 lat. Była to jedna z moich pierwszych prac, gdzie rozpocząłem zdobywanie wiedzy na rynku. Każdy z nas ma coś do ukrycia- od dokumentów, przez paszporty po gotówkę i rzeczy wartościowe. Pojawiła się nisza na rynku, którą trzeba było zaspokoić.

✅To prawda, że dzisiejsze czasy zmuszają do inwestowania w kolejne innowacyjne zabezpieczenia?

Jako firma rozwijamy się nie tylko w dziedzinie zabezpieczeń pasywnych. Posiadamy także alarmy, systemy współpracujące z innymi mobilnymi urządzeniami czy systemami informatycznymi. Natomiast kluczem jest dobry wybór produktu oraz profesjonalne doradztwo. Dlatego my jako fachowcy z doświadczeniem jesteśmy w stanie pomóc.

✅Wasza branża nie dotyka codziennych problemów ludzi takich jak zakup ubrań czy jedzenia. Warto więc w nią inwestować?

Tak jak mówiłem wszyscy mamy coś do ukrycia. Każdy inwestor dywersyfikuje swój kapitał. Nasza branża w porównaniu do zachodniego rynku zabezpieczeń w Polsce jest dopiero w rozkwicie. Mówimy tutaj przykładowo o liczbie osób, które mają pozwolenie na broń lub muszą zabezpieczać swoje wartości czy audyty.

✅Klienci zazwyczaj wiedzą, czego szukają, czy oferujecie pomoc w wyborze odpowiedniego produktu?

Jako zespół „Fabryki Sejfów” mamy dużą wiedzę w kwestii zabezpieczeń. Kilkanaście lat jesteśmy na rynku, dzięki temu mamy możliwości doradzania naszym klientom w kwestii odpowiedniego wyboru produktu. Nie każdy musi znać się na sejfach. Tym bardziej musimy wytłumaczyć, a także dopasować do odpowiednich parametrów zakupywany produkt.

✅Wasz asortyment jest bardzo zróżnicowany, mimo że w nazwie macie „Fabrykę Sejfów” to sprzedajecie też inne rzeczy takie jak alarmy?

Posiadamy w sprzedaży szafki na telefony komórkowe, zestawy do przechowywania kluczy, zestawy skrytek do banków, ale większość naszych produktów wiąże się z zabezpieczeniem. Nie tylko kradzieżą zewnętrzną, czyli złodziejem, ale także wewnętrzną. Dzisiaj 80% firm zabezpiecza się przed kradzieżą zewnętrzną, kiedy 80% przypadków jest w środku firmy. Posiadamy więc rozwiązania dla właścicieli, którzy zawsze muszą prowadzić gdzieś swoją ewidencję.

✅Można powiedzieć, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie?

Dokładnie. Nasza firma posiada 4,5 tysiąca modeli sejfów. Całej palety nie oferujemy na naszej stronie internetowej, natomiast mamy bardzo zindywidualizowane podejście do klienta. Każdy znajdzie u nas to, co jest mu potrzebne. Doradzimy, przywieziemy, możemy zamontować. Ta branża lubi także ciszę jak pieniądze czy broń.

✅Próbujecie zachęcić klientów do zakupu, między innymi przez korzystne promocje?

Jak najbardziej. Prowadzimy różne promocje. Na naszym fanpage'u w social mediach (www.facebook.com/fabrykasejfów.pl) posiadamy cykliczne rabaty, dzięki którym nasi klienci mogą zakupić produkty w korzystnych cenach na rynku, które posiadamy. Dodatkowo warto powiedzieć, że każdy klient, który polubi nasz fanpage, ma możliwość otrzymywania powiadomień o nowych promocjach czy rozwiązaniach, które pojawiają się na rynku.

✅Bierzecie udział w różnych targach i wystawach?

Wystawiamy się cyklicznie na rynku polskim. W obecnej sytuacji wystawy są oczywiście przesunięte, natomiast jesteśmy firmą, która pokazuje się nie tylko w Bydgoszczy, ale także na targach w Sosnowcu czy Warszawie. Pod tym względem jesteśmy więc przedsiębiorstwem ogólnopolskim.

✅Wspieracie strzelectwo. Jest to wynik jakiegoś zainteresowania do sportu?

Posiadamy wyspecjalizowane produkty, takie jak szafki na broń, które oferujemy dla strzelców sportowych, myśliwych lub kolekcjonerów. Dodatkowo sponsorujemy akademicką mistrzynię świata Anetę Stankiewicz. Wspieramy młode talenty, ponieważ inwestowanie w ludzi, którzy odnoszą sukcesy w sporcie, jest wartością dodaną naszej polityki marketingowej.

✅Wasza firma sprosta nawet najbardziej wymagającemu klientowi?

Mamy powiedzenie: „Rzeczy niemożliwe załatwiamy w jeden dzień, a cuda w trzy dni”. Jesteśmy w stanie wszystko załatwić zgodnie z tym mottem, bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 FACEBOOK:

https://www.facebook.com/sportissfc/posts/3090339297655711