Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wszystko o szafach na broń - zaczynamy od szaf S1

Wszystko o szafach na broń - zaczynamy od szaf S1

FABRYKASEJFOWPL – SZAFY NA BROŃ

Jako lider w branży zabezpieczeń posiadamy w swojej palecie produktowej około 300 rodzajów szaf na broń. Najbardziej popularne (wybrane) znajdują się na naszej stronie, lecz nie tylko. Dzięki współpracy z takimi firmami jak Konsmetal, Promet czy ISS oferujemy także rozwiązania na indywidualne zamówienie szaf na broń. Zarówno zmiana wymiarów szafy na broń czy sejfu S1 bądź klasy antywłamaniowej nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Oczywiście wszystkie nasze sejfy S1, szafy na broń S1 oraz sejfy wyższych klas wyposażone są w odpowiednie tabliczki znamionowe wraz z hologramem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) potwierdzających odpowiednie normy (klasy) PN-EN.

 

 

Na sam początek przedstawiany najczęściej kupowane szafy klasy S1 w Fabrykasejfowpl.

SZAFY NA BROŃ S1

Jest to podstawowa norma zabezpieczeń. Norma PN-EN 14450 jest od końca października 2019 wymagana do odpowiedniego przechowywania broni. Zarówno myśliwskiej, kolekcjonerskiej czy osobistej. Jest to wymóg nadany przez rozporządzenie z 2014 roku. Okres przejściowy skończył się właśnie w październiku 2019 roku.

Każdy musi więc przy zakupie broni posiadać szafę na broń klasy S1, tak samo posiadacze sejfów, które nie spełniają normy S1. Na obecną chwilę jest przeprowadzany proces kontroli przez dzielnicowych czy wszyscy posiadacze broni posiadają szafy na broń klasy S1.

Poniżej kilka modeli szaf na broń S1 najczęściej kupowanych w Fabrycesejfowpl:

Bravo 3P

Jest to podstawowa szafa dla myśliwego. Wyposażona w zamek kluczowy (standardowo z dwoma kluczami). Pomalowana na kolor 7035 RAL, jej wymiary to [mm] 1450x210x280. Posiada jeden otwór w oraz dwa otwory w plecach sejfu. Dodatkowo na górze posiada skarbczyk (zamykany zamkiem kluczowy standardowo z dwoma kluczami). W standardzie także uchwyty piankowe na 3 sztuki broni oraz dywanik na dnie szafy. Jej zaletą jest bardzo korzystna cena. Prezentowane rozwiązanie to standardowy model PROMET.

 

 

Szafa na broń Bravo 3

 

BRAVO 4

Szafa na broń klasy S1 Bravo 4 dostępna jest w dwóch kolorach – jasno siwym oraz zielonym. Jej wymiary [mm] 1450x250x350. Wyposażona w cztery uchwyty piankowe. Zamykana standardowo zamkiem kluczowym (standardowo z dwoma kluczami). Na górze skarbczyk wewnętrzny zamykany niezależnym zamkiem kluczowym. Szafa na broń idealna dla myśliwego, otwory montażowe zarówno w dnie szafy jak i w plecach sejfu klasy S1. Dodatkowo na dnie guma, dzięki której kabura nie przesuwa się po dnie. Atrakcyjna cena oraz praktycznie wysyłka od ręki to największa zaleta przedstawionego modelu szafy na broń klasy S1 Bravo 4. Prezentowane rozwiązanie to standardowy model Inter Sicherheits Service.

 Szafa na broń Bravo 4

 

 

BRAVO 5RP

Szafa na broń klasy S1 Bravo 5 PR posiada wymiary [mm]: 1450x255x350, jej największą zaletą jest zawias zewnętrzny – umożliwia on otwarcie drzwi sejfu S1 na 180 stopni. Identycznie jak drzwi lodówki w domu. Jest to zasadnicza przewaga, gdyż Klient otrzymuję pełny dostęp do depozytu broni. Standardowo szafa S1 wyposażona w zamek kluczowy ( standardowo z dwoma kluczami), na samej górze w szafie S1 znajduję się skarbczyk wewnętrzny (zamykany niezależnym kluczem). Dodatkowo otwory w dnie oraz w plecach sejfu S1. Bravo 5 PR ma bardzo dobrą cenę, jednocześnie na naszej stronie mamy także w dość dużej promocji produkt Bravo 5 PR z zamkiem elektronicznym. Największą zaletą przedstawionego modelu to jego praktyczność oraz bardzo korzystna cena. Idealne rozwiązanie dla myśliwego posiadającego niewielką ilość broni. Prezentowane rozwiązanie to standardowy model PROMET.

 

 

Szafa na broń Bravo 5 PR

Szafa na broń Bravo 5 PR

BRAVO 7

Szafa na broń klasy S1 Bravo 7 to rozwiązanie dla myśliwego posiadającego od 3-5 sztuk broni długiej. Zawsze zaznaczamy, że liczba uchwytów na broń nie świadczy o liczbie przechowywanej broni. Szafa posiada już szerszy skarbczyk w porównaniu do poprzednich prezentowanych rozwiązań. Dodatkowo standardowo siedem uchwytów piankowych na broń długą. Otwory montażowe w dnie oraz w plecach szafy. Malowana w kolorze jasno-siwym. Jej wymiary to [mm] 1450x375x350. Na naszej stronie mamy także identyczny model Bravo 7 lecz już z zamkiem elektronicznym w bardzo korzystnej cenie. Szafa na broń klasy S1 Bravo 7 to optymalne powiązanie ceny do wielkości. Prezentowane rozwiązanie to standardowy model PROMET.

 

 

Szafa na broń Bravo 7 PR

Szafa na broń Bravo 7 PR

 

 

 

BRAVO 4I Z PRZEGRODĄ

Szafa na broń klasy S1 Bravo 4 i z przegrodą to idealne rozwiązanie dla strzelca sportowego. Wiadomo, że myśliwy nie posiada broni krótkiej i nie potrzebuję dużej przestrzeni na amunicję. Prezetnowany model szafy S1 to idealne powiązanie na broń długą oraz droń krótką. Wewnątrz szafy S1 o wymiarach [mm] 1250x450x350 znajdują się cztery uchwyty na broń długą, przegroda wraz z dwoma przestawnymi półkami oraz skarbczykiem na amunicję (oczywiście zamykanym niezależnym zamkiem kluczowym). Szafa na broń Bravo 4i z przegrodą posiada otwory montażowe zarówno w dnie jak i w plecach sejfu S1. Dodatkowo istniej możliwość wyboru koloru jasnosiwym, zielonym lub grafitowym (jest także dostępny na naszej stronie). Ze względu na duże zainteresowanie omawianym produktem szafy S1 posiadamy go na magazynie z opcją wysyłki praktycznie od ręki. Na nasej stronie mamy także identyczną szafę z zamkiem elektronicznym (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu). Model dedykowany głównie do strzelców sportowych.  Prezentowane rozwiązanie to standardowy model Inter Sicherheits Service.

Szafa na broń Bravo 4 z przegrodą

Szafa na broń Bravo 4 z przegrodą

 

BRAVO 6P Z PRZEGRODĄ

Szafa na broń Bravo 6p z przegrodą klasa S1 to idealne powiązanie wielkości szafy z jej ceną. Posiada sześć uchwytów na broń długą, przegrodę oraz dwie przestawne półki wraz ze skarbczykiem na amunicję. Otwory montażowe w dnie jak i w plecach sejfu S1. Na dnie dywanik, oraz na drzwiach od strony wewnętrznej uchwyty na wyciory. Szafa S1 malowana w kolorze jasno-siwym. Jest to najbardziej popularny model, dlatego posiada bardzo korzystną cenę. Dodatkowo na naszej stronie możecie znaleźć szafę S1 Bravo 6p z przegrodą z zamkiem elektronicznym – oczywiście w mega promocji. Wymiary zewnętrzne sejfu S1 Bravo 6p z przegrodą to [mm] 1250x550x350. Jest to idealne rozwiązanie dla strzelca sportowego, ale także myśliwego czy kolekcjonera. Oba modele szafa S1 są dostępne od ręki.

Szafa na broń Bravo 6P z przegrodą

Szafa na broń Bravo 6P z przegrodą i zamkiem elektronicznym

BRAVO 8P Z PRZEGRODĄ

Szafa na broń klasy S1 Bravo 8p z przegrodą to autorski projekt naszej firmy w powiązaniu z technologami firmy Promet. Co różni ją od innych szaf S1 dostępnych na rynku ? Przede wszystkim szafa pomalowana jest w kolorze grafitowym. Po drugie posiada otwory do zawieszenia haków na osłonie drzwi od strony wewnętrznej. Standardowo wyposażona w osiem uchwytów na broń długą, przegrodę oraz 3 półki przestawne. Na samej górze znajduję się skarbczyk (zamykany zamkiem kluczowym- niezależnym). Dodatkowo szafa klasy S1 posiada otwory montażowe zarówno w dnie jak i w plecach sejfu. Sejf klasy S1 Bravo 8p z przegrodą posiada następujący wymiary [mm] 1450x700x350. Na naszej stronie mamy dość dużą promocję na sejf wyposażony w zamek elektroniczny (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu).

BRAVO PREMIUM – WHITE LUB GRAFFIT             

Szafa na broń klasy S1 Bravo White Premium lub Bravo Graffit Premium to rozwiązania autorstwa naszej współpracy z firmą Konsmetal. Niespotykane dwa kolory malowania – biały oraz grafitowy, metalowe okucie oraz dbałość o detale powodują, że prezentowane rozwiązania mogą nadawać się do klasy Premium w klasie szaf S1. Sejfy S1 posiadają wymiary 1450x550x400. Wyposażone są w pięć uchwytów na broń długą, przegrodę oraz trzy półki. Na osłonie drzwi od strony wewnętrznej znajdują się 4 pudełka przestawne – dedykowane na amunicję. Skarbczyk osadzony jest do 2/3 głębokości całkowitej szafy- dzięki temu powstaje przestrzeń pomiędzy końcem skarbczyka a plecami sejfu S1. Każdy może deponować broń o długości 1444 [mm] – i nie tylko jedną sztukę (tak jak w modelach gdzie skarbczyk jest odsunięty z jednej strony czy to prawej czy lewe) lecz wszystkie pięć. Na naszej stronie posiadamy zarówno modele z wyposażeniem w zamek kluczowy, ale także z zamkiem elektronicznym – oczywiście zgodnie z naszą filozofią w odpowiedniej promocji.

 

 

 

Szafa na broń Bravo 8p

Szafa na broń Bravo 8p

 

BRAVO MEGA

Szafa na broń klasy S1 Bravo Mega to także autorski projekt naszej firmy. Sam pomysł oraz produkt został w pełni skonsultowany z technologami firmy Konsmetal. Szafa Bravo Mega S1 to dwuskrzydłowe rozwiązanie posiadające otwory montażowe w dnie jak i w plecach sejfu. Jej wymiary to [mm] 1450x880x400. Wewnątrz sejfu znajduje się dziesięć uchwytów na broń dugą, przegroda oraz 3 półki przestawne. Na samej górze mamy usadowione dwa skarbczyki (każdy wyposażony w zamek kluczowy – niezależny). Skarbczyki są odsunięte na głębokości szafy, w efekcie czego każdy może deponować broń do długości 1444 [mm]. Skrzydło prawe drzwi posiada 4 pudełka na amunicję – przestawne, natomiast prawe skrzydło posiada otwory do zawieszenia haków (rozwiązanie tylko dostępne w Fabrykasejfowpl). Szafa na broń klasy S1 Bravo Mega to idealne rozwiązanie dla posiadaczy dużych kolekcji broni krótkiej, długiej jak i broni kolekcjonerskiej. Na naszym sklepie mamy wystawione zarówno model z zamkiem kluczowym jak i zamkiem elektronicznym – oczywiście w niespotykanych cenach.

Szafa na broń Bravo Mega

Szafa na broń Bravo Mega

Reasumując powyżej opisaliśmy kilka naszych czołowych rozwiązań szaf na broń klasy S1. Oczywiście w swojej palecie produktowej posiadamy większą ilość rozwiązań szaf na broń klasy S1. Zaznaczamy, że nasze szafy s1 wysyłane są firma spedycyjną. Są one zabezpieczone i na stałe przytwierdzone do palety (pół palety). Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone.

Jeżeli potrzebujecie Państwo doradztwa na etapie wyboru oraz zakupu szaf na broń S1 pozostajemy do dyspozycji.