Sejfy na broń Premium, przeszklone drzwi, szafy na broń w skórze

Szafy na broń - PREMIUM

Szafy na broń Premium jak sama nazwa wskazuje będą to produkty o podwyższonym standardzie. Klient będzie miał pełną dowolność w kwestii wyboru zarówno samej konstrukcji szafy na broń,tutaj mamy na myśli klasę antywłamaniową –  S1, S2 czy klasę I.

Po ustaleniu specyfikacji techniczne w postaci wymiarów zewnętrznych, klasy antywłamaniowości, liczby uchwytów na broń, przegrody i półek oraz wyboru zamknięcia szafy (zamek kluczowy, zamek elektroniczny lub zamek szyfrowo-mechaniczny) przystąpimy do ustalenia wyglądu sejfu z zewnątrz.

Ze względu na duży wachlarz produktowy możemy zaproponować szafy w drewnie (np. obłożone dębem, bukiem czy sosną w różnych kolorach). Te rozwiązanie idealnie będzie komponowane się w gabinecie czy salonie.

Kolejna możliwość to wykonanie szaf z przeszklonymi drzwiami i oświetleniem. Rozwiązanie idealne dla kolekcjonerów, którzy lubią prezentować swój arsenał. Taki model szaf Premium na pewno podkreśla prestiż przechowywania broni jednocześnie podkreślając jej wartość.

Wykonujemy także szafy na broń obłożone skórą. Klient wybiera kolor skóry, ma możliwość także wybrania wzorów jaki będzie wyhawtowany na tworzonym modelu szafy na broń. Rozwiązanie idealne, gdyż szafa będzie komponowała się np. z garderobą czy salonem domu.


Szafy na broń Premium to kategorie, gdzie Klient ma 100% decyzyjności jak ma wyglądać jego wymarzona szafa na broń. Od elementów wewnętrznego wykończenia po dopracowanie najmniejszych szczegółów wyglądu zewnętrznego.

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło