Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Szafy na broń

Certyfikowane szafy na broń klasy S1


Szafy na broń 
to kategoria dedykowana dla myśliwych, strzelców sportowych oraz kolekcjonerów. Posiadamy najlepsze ceny na rynku, nasze produkty są dostępne praktycznie od "ręki". Pomożemy oraz doradzimy w doborze Twojej pierwszej szafy na broń. U nas znajdziesz szafy na broń klasy S1, S2 czy nawet klasy I.

Szafy na broń Jest 40 produktów.

Podkategorie

 • Szafy na broń klasa S1

  Szafy na broń Bravo klasy S1

  Szafy na broń Bravo klasy S1 oraz sejfy na broń krótką klasy S1. Wszystkie produkty posiadają Hologram Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Standardowo wyposażone w zamek kluczowy (z dwoma kluczami). Istnieje możliwość zamiany z zamka kluczowego na zamek elektroniczny lub zamek szyfrowo mechaniczny. Szafy klasy S1 mieszczą broń z optyką, pistolety, a także broń kolekcjonerską. Nasza paleta szaf na broń klasy S1  malowana jest standardowo na kolor jasno siwy lub zielony. W sprzedaży posiadamy szafy na broń z przegrodami i półkami, ale także szafy klasy S1 na same jednostki broni długiej. Pierwsze rozwiązanie jest idealne dla strzelców sportowych, drugie rozwiązanie dla myśliwych i kolekcjonerów. Nasza seria szaf na broń klasy S1 Bravo wyróżnia się inteligentnymi rozwiązaniami. Bravo Mega, Bravo Whtie Premium oraz Bravo Grafit Premium są to szafy na broń dostępne tylko w Fabrykasejfow.pl

  Zaufaj ekspertom od sejfów

  Jesteśmy ludźmi z doświadczeniem, doradzimy i pomożemy przy wyborze szafy na broń klasy S1. Większość serii szaf na broń klasy S1 Bravo posiadamy na magazynie. Produkty dostępne są praktycznie od ręki.   Mamy wyspecjalizowany serwis oraz fachową obsługę zarówno sprzedażową jak i posprzedażową. Fabrykasejfow.pl wykonuje także szafy na broń klasy S1 na indywidualne zamówienia oraz specyfikację.   Posiadamy także akcesoria do naszych szaf – uchwyty magnetyczne, pudełka magnetyczne jak i stojaki na broń krótką.

 • Szafy na broń klasa S2

  Szafy na broń klasy S2 charakteryzują się podwyższoną ochroną antywłamaniową w stosunku do szaf na broń klasy s1. Ich konstrukcja to dwupłaszczowy korpus oraz dwuściankowe drzwi. Paleta szaf na broń klasy S2 będzie charakteryzowała się większym gabarytem oraz masą. W swojej ofercie posiadamy szafy na broń klasy S2 z przegrodami jak i szafy S2 na same jednostki broni. Obecnie przepisy dotyczące przechowywania broni w Polsce stanowią, że amunicje jak i broń palną powinniśmy przechowywać w szafie klasy S1. Szafy na broń klasy S2 ze względu na swoją specyfikację oraz budowę mają większą wytrzymałość na potencjalne sforsowanie przez złodzieja – włamywacza. Szafy na broń klasy S2 będą stosunkowo droższe niż szafy na broń klasy S1.  Warto tutaj też zaznaczyć, że zarówno w klasie szaf na broń S1 i S2 zamki zabezpieczone są przed przewiercenie oraz wybiciem. Standardowo w klasie S2 również znajdują się otwory do montażu. W większości serii Tango otwory będą znajdowały się w dnie jak i w plecach sejfu.  Seria szaf na broń klasy S2 Tango standardowo malowana jest na kolor jasno siwy bądź zielony. Oczywiście realizujemy także indywidualne zamówienia pod wskazana specyfikację (wymiary, układ wewnątrz szafy na broń).  Przy klasie szaf na broń S2 większość produktów Tango będzie posiadała zewnętrzny zawias. Wiąże się to z konstrukcją, jest to duże udogodnienie dla Klienta. Drzwi wówczas można otworzyć jak drzwi lodówki, uzyskując pełny dostęp do deponowania broni.  Wszystkie szafy na broń klasy S2 Tango standardowo wyposażone są w zamek kluczowy (z dwoma kluczami w standardzie). Oczywiście jest możliwość zamiany na zamek elektroniczny oraz zamek szyfrowo-mechaniczny.

 • Szafy na broń klasa I

  Szafy na broń klasy I

  Szafy na broń klasy I posiadają europejską normę antywłamaniową PN-EN 1143:1 charakteryzuję się on wielościankową budową korpusu oraz drzwi sejfu. Taka budowa powodują znaczne podwyższenie masy produktowej w stosunku do np. do normy klasy szaf na broń S1.

  Śmiało można powiedzieć, że klasa I szaf na broń to tak naprawdę kasy pancerne o podwyższonej ochronie przed włamaniem.

  Standardowo jak w klasach szaf na broń S1 jak i S2 produkt jest wyposażony w zamek kluczowy (standardowo z dwoma kluczami). Istnieje możliwość zamiany zamka kluczowego na zamek elektroniczny (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu) oraz na zamek szyfrowo-mechaniczny (oczywiście z możliwością zmiany kodów dostępu).

  Kolory dostępne w standardzie to 7035 RAL (jasny siwy) oraz kolor zielony. Nasza paleta produktowa szaf na broń klasy I to sejfy z przegrodami (czyli półki po boku), ale także szafy posiadające same uchwyty na broń długą – standardowo wyposażone w skarbczyk.

  Przy Szafy na broń klasy I musimy pamiętać, że ze względu na swoją specyfikację wymiar zewnętrzny będzie gabarytowo większy  w stosunku do wymiaru wewnętrznego. Mamy tu na myśli następującą sytuację, np. w klasach niższych S1 czy S2 różnica pomiędzy wymiarem zewnętrznym a wymiarem wewnętrznym nie jest tak znaczna.

  Wielościankowa budowa korpusu powoduję zwiększenie wymiarów zewnętrznych w dodatku znacząco podwyższa masę szafy na broń klasy I. Jest to może utrudnienie przy wniesieniu kasy pancernej, jednak trzeba pamiętać o tym, że taki produkt daje już znaczące zabezpieczenie pasywne przed potencjalnym włamywaczem.

  Jako czołowy sprzedawca sejfów, kas pancernych jak i szaf na broń mamy możliwości wykonania szaf na broń klasy I na indywidualne zamówienie. Dostosujemy produkt pod wskazane wymiary jak i zagospodarujemy przestrzeń wewnętrzną – wystarczy przesłać nam szkic, a my zajmiemy się resztą.

 • Szafy na broń - PREMIUM

  Szafy na broń Premium jak sama nazwa wskazuje będą to produkty o podwyższonym standardzie. Klient będzie miał pełną dowolność w kwestii wyboru zarówno samej konstrukcji szafy na broń,tutaj mamy na myśli klasę antywłamaniową –  S1, S2 czy klasę I.

  Po ustaleniu specyfikacji techniczne w postaci wymiarów zewnętrznych, klasy antywłamaniowości, liczby uchwytów na broń, przegrody i półek oraz wyboru zamknięcia szafy (zamek kluczowy, zamek elektroniczny lub zamek szyfrowo-mechaniczny) przystąpimy do ustalenia wyglądu sejfu z zewnątrz.

  Ze względu na duży wachlarz produktowy możemy zaproponować szafy w drewnie (np. obłożone dębem, bukiem czy sosną w różnych kolorach). Te rozwiązanie idealnie będzie komponowane się w gabinecie czy salonie.

  Kolejna możliwość to wykonanie szaf z przeszklonymi drzwiami i oświetleniem. Rozwiązanie idealne dla kolekcjonerów, którzy lubią prezentować swój arsenał. Taki model szaf Premium na pewno podkreśla prestiż przechowywania broni jednocześnie podkreślając jej wartość.

  Wykonujemy także szafy na broń obłożone skórą. Klient wybiera kolor skóry, ma możliwość także wybrania wzorów jaki będzie wyhawtowany na tworzonym modelu szafy na broń. Rozwiązanie idealne, gdyż szafa będzie komponowała się np. z garderobą czy salonem domu.


  Szafy na broń Premium to kategorie, gdzie Klient ma 100% decyzyjności jak ma wyglądać jego wymarzona szafa na broń. Od elementów wewnętrznego wykończenia po dopracowanie najmniejszych szczegółów wyglądu zewnętrznego.

 • Szafy ognioodporne
 • Akcesoria
Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów