Szafy na broń

Szafy na broń

Szafy na broń klasy S1 i S2Szafy na broń to kategoria dedykowana dla myśliwych, strzelców sportowych oraz kolekcjonerów. Posiadamy najlepsze ceny na rynku, nasze produkty są dostępne praktycznie od "ręki". Pomożemy oraz doradzimy w doborze Twojej pierwszej szafy na broń. U nas znajdziesz szafy na broń klasy S1, S2 czy nawet klasy I.

W naszych sejfach S1 śmiało możesz przechowywać broń myśliwską, broń sportową jak i broń krótką. Sejf może być wyposażony w zamek kluczowy bądź zamek elektroniczny. Wszystko tak by broń s1 była odpowiednio przechowywania. Kasy pancerne posiadają aktualny certyfikat zgodnie z normą pn-en 14450. Sejf na broń posiada schowek oraz uchwyt na broń. Asortyment jaki posiadamy w zupełności może zadowolić najbardziej wymagającego Klienta.

Wszystko w trosce o to by nasza broń nie dostała się w niepowołane ręce. Szafy i sejfy posiadają skrytki zamykane zamkiem kluczowym służące do przechowywania amunicji. Możemy także zaoferować sejf na broń krótką najwyższej jakości. Szafa na broń przede wszystkim musi posiadać aktualny certyfikat instytutu mechaniki precyzyjnej w Warszawie.

Każdy sejf ma w swojej specyfikacji określoną liczbę uchwytów do sztuk broni. W naszym sklepie internetowym możemy oferować szafy firmy Konsmetal, Promet czy ISS.

Szafa na broń długą będzie charakteryzowała się odpowiednią liczbą uchwytów oraz głębokością. Tak by każdy posiadać mógł zdeponować broń z optyką. Szafy pancerne na broń palną mogą być zamykane zamkiem elektronicznym. Sejfy i szafy na broń s1 posiadają otwory montażowe zarówno w dni jak i w plecach sejfu. Szafa wg normy powinna być przystosowana do zakotwiona. Osoby posiadające broń muszą ją odpowiednio zabezpieczyć tak by nie wpadła w niepowołane ręce. Każda dostępna szafa w naszej ofercie jest malowana proszkowo. Pancerne szafy posiadają Hologram IMP, dzięki czemu służą w odpowiedni sposób do przechowywania broni palnej. Oczywiście nasi Klienci po uzyskaniu pozwolenia na broń muszą zakupić sejf S1. Solidne szafy znajdziecie w kategorii szaf m.in na naszej stronie.

Jakość wykonania szafy na broń krótką ma dać 100 % pewność bezpiecznego przechowywania pistoletów.

Szafa myśliwska s1 czy szafa na broń palną to identyczne rozwiązanie służące do przechowywania broni i amunicji. Nowe przepisy zmieniły rozporządzenie z dnia 26 sierpnia 2014 r.

Wszystkie produkty wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami. Różne klasy szaf na broń myśliwską pozwolą na odpowiednie przechowywanie broni. Zarówno S1 spełniają wymagania określone w rozporządzeniu, ale także szafka w normie I en 14450 - dostępne w ofercie.

Szafy pancerne na broń myśliwską dostępne w naszej ofercie chronią przed kradzieżą, tak by sejf lub szafa nie został sforsowany przez potencjalnego włamywacza.

Posiadacz pozwolenia musi nabyć sejf do przechowywania amunicji jak i broni palnej. Nasi Klienci m.in służby mundurowe posiadają dodatkowe rabaty na zakup sejfu.

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-59 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Cena podstawowa 1 700,00 zł -280,00 zł Cena 1 420,00 zł

Bravo 4

Cena podstawowa 1 980,00 zł -455,00 zł Cena 1 525,00 zł

Bravo 7

Cena podstawowa 1 900,00 zł -350,00 zł Cena 1 550,00 zł

Bravo 6

Cena podstawowa 2 150,00 zł -310,00 zł Cena 1 840,00 zł

Bravo 8

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło