Szafy na broń klasa I szeroki wybór, najlepsze ceny na rynku

Szafy na broń klasa I

Szafy na broń klasy I

Szafy na broń klasy I posiadają europejską normę antywłamaniową PN-EN 1143:1 charakteryzuję się on wielościankową budową korpusu oraz drzwi sejfu. Taka budowa powodują znaczne podwyższenie masy produktowej w stosunku do np. do normy klasy szaf na broń S1.

Śmiało można powiedzieć, że klasa I szaf na broń to tak naprawdę kasy pancerne o podwyższonej ochronie przed włamaniem.

Standardowo jak w klasach szaf na broń S1 jak i S2 produkt jest wyposażony w zamek kluczowy (standardowo z dwoma kluczami). Istnieje możliwość zamiany zamka kluczowego na zamek elektroniczny (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu) oraz na zamek szyfrowo-mechaniczny (oczywiście z możliwością zmiany kodów dostępu).

Kolory dostępne w standardzie to 7035 RAL (jasny siwy) oraz kolor zielony. Nasza paleta produktowa szaf na broń klasy I to sejfy z przegrodami (czyli półki po boku), ale także szafy posiadające same uchwyty na broń długą – standardowo wyposażone w skarbczyk.

Przy Szafy na broń klasy I musimy pamiętać, że ze względu na swoją specyfikację wymiar zewnętrzny będzie gabarytowo większy  w stosunku do wymiaru wewnętrznego. Mamy tu na myśli następującą sytuację, np. w klasach niższych S1 czy S2 różnica pomiędzy wymiarem zewnętrznym a wymiarem wewnętrznym nie jest tak znaczna.

Wielościankowa budowa korpusu powoduję zwiększenie wymiarów zewnętrznych w dodatku znacząco podwyższa masę szafy na broń klasy I. Jest to może utrudnienie przy wniesieniu kasy pancernej, jednak trzeba pamiętać o tym, że taki produkt daje już znaczące zabezpieczenie pasywne przed potencjalnym włamywaczem.

Jako czołowy sprzedawca sejfów, kas pancernych jak i szaf na broń mamy możliwości wykonania szaf na broń klasy I na indywidualne zamówienie. Dostosujemy produkt pod wskazane wymiary jak i zagospodarujemy przestrzeń wewnętrzną – wystarczy przesłać nam szkic, a my zajmiemy się resztą.

Aktywne filtry

Cena podstawowa 5 100,00 zł -500,00 zł Cena 4 600,00 zł

ALFA 16

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło