Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sejfy wrzutowe

Sejfy wrzutowe

 To kategoria zabezpieczeń gdzie ich głównym celem jest zabezpieczyć firmę bądź lokalizację przed kradzieżą wewnętrzną.. Są to sejfy bądź kasy pancerne spełniające odpowiednie normy antywłamaniowe. W naszym sklepie wszystkie sejfy wrzutowe posiadają certyfikaty pozwalające na ich ubezpieczenie.  Ze względu na specyfikację sejfów w...

Sejfy wrzutowe

 To kategoria zabezpieczeń gdzie ich głównym celem jest zabezpieczyć firmę bądź lokalizację przed kradzieżą wewnętrzną.. Są to sejfy bądź kasy pancerne spełniające odpowiednie normy antywłamaniowe. W naszym sklepie wszystkie sejfy wrzutowe posiadają certyfikaty pozwalające na ich ubezpieczenie.  Ze względu na specyfikację sejfów wrzutowych wyróżniamy sejfy z klapą wrzutową oraz z szufladą wrzutową. Oczywiście jak we większości zabezpieczeń wyróżniamy także odpowiednie klasy sejfów wrzutowych (S1,S2 czy kasy pancerne I, II etc.)

Jako czołowy sprzedawca sejfów wrzutowych współpracujemy z takimi firmami jak Konsmetal, Promet czy ISS.  Zdobyta wiedza w sposób optymalny pozwala nam na doradztwo w kwestii wyboru sejfu wrzutowego do Państwa obiektu. Nie jednokrotnie wyposażaliśmy placówki bankowe, stacje paliw czy hotele.

Rodzaje sejfów wrzutowych

Sejfy wrzutowe możemy podzielić na sejfy wyposażone w klapę wrzutową oraz sejfy wrzutowe wyposażone w szufladę wrzutową.  Oba warianty muszą być w odpowiedni sposób zabezpieczone przed procesem „wędkowania”. Chodzi o to by nikt od strony wrzutu (otworu wrzutowego) nie mógł dostać się do depozytu. Prostsze sejfy wrzutowe wyposażone są w klapę wrzutową. Po zdeponowaniu koperty czy utargu puszcza się klapę, a przedmiot loduję w depozycie. Z kolei szuflady wrzutowe zaczynają się już od klasy sejfu S2 . Po otwarciu szuflady (może być zabezpieczona zamkiem np. kluczowym) Klient deponuję kopertę utarg etc.  i ją zamyka. Przedmiot wpada do środka sejfu – czyli do depozytu.

Sejfy wrzutowe oczywiście ich blat drzwi (odbiór depozytu) jest wyposażony standardowo w zamek kluczowy (dwa klucz w komplecie). Istnieje możliwość zamiany zamka kluczowego na zamek elektroniczny (standardowo z możliwością zmiany kodów dostępu). Istnieje także możliwość wyposażenia odbioru depozytu (drzwi) w dwa zamki tzw. system czterech oczu.  Przykład to stację benzynowe gdzie jeden z zamków obsługuję personel stacji, drugi zaś zamek agencja ochrony. Przy otwarciu drzwi sejfu uczestniczą dwie strony – dlatego nazwa system czterech oczu.

Montaż sejfów wrzutowych

Sejfy wrzutowe standardowo mogą być montowane zarówno do dna sejfu jak i pleców. Wszystko zależy od Klienta. Na etapie składania zamówienia proszę o informację gdzie, albo w jaki sposób będzie montowany sejf wrzutowy. Ze względu na różne klasy sejfów (posiadają one też różne wymiary jak i masy) prosimy o informację na tym etapie. Dodatkowo ważnym elementem przy wyborze sejfu jest jego montaż. Każdy inwestor będzie chciał ubezpieczyć powyższe rozwiązanie. Dlatego sejfy tego typu muszą być zakotwiczone.

Zastosowanie

Sejfy wrzutowe to idealne rozwiązanie do biura, restauracji, stacji benzynowej, banku czy Twojej firmy.  Kasy wrzutowe to zabezpieczenie przed kradzieżą wewnętrzną. Odpowiednie stworzone procedury deponowania dokumentów bądź utargów mogę w 100 % ochronić potencjalnego inwestora przez kradzieżami.


Sejfy wrzutowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów