Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
bezpieczna broń S1

Szafy na broń klasy S1 i S2Kategoria przedstawia odpowiednie zabezpieczenia pasywne do przechowywania broni palnej. Można tutaj znaleźć szafy na broń klasy S1, S2 oraz I klasy. Dodatkowo zawiera ona także szafy na broń klasy premium. Poszerzyliśmy także tą kategorię o akcesoria, które można zastosować w każdej szafie na broń. Każdy strzelec, ...

Szafy na broń klasy S1 i S2Kategoria przedstawia odpowiednie zabezpieczenia pasywne do przechowywania broni palnej. Można tutaj znaleźć szafy na broń klasy S1, S2 oraz I klasy. Dodatkowo zawiera ona także szafy na broń klasy premium. Poszerzyliśmy także tą kategorię o akcesoria, które można zastosować w każdej szafie na broń. Każdy strzelec, myśliwy czy kolekcjoner znajdzie tutaj coś dla siebie. Przedstawione produkty posiadają Hologramy Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Dodatkowo do każdej zakupionej szafy Klient otrzymuje kserokopie certyfikatu potwierdzająca zgodność wykonania z zakupioną klasą sejfu. Typoszereg szaf to zarówno szafy na same jednostki broni, ale także szafy na broń z przegrodami. Szafy standardowo wyposażone są w zamek kluczowy (standardowo z dwoma kluczami), lecz opcjonalnie oczywiście istnieje możliwość wyboru zamka elektronicznego lub zamka szyfrowo-mechanicznego. Standardowo nasza szafy na broń malowane są na kolor jasny siwy oraz zielony. Jako Centrum Twojego Bezpieczeństwa wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienia. Zarówno wymiary jak i projekt wewnątrz szafy na broń możemy dostosować do potrzeb naszego Klienta.Jesteśmy ludźmi z doświadczeniem dzięki czemu odpowiednio pomożemy oraz doradzimy w kwestii wyboru zakupu szafy na broń klasy S1 jak i klas wyższych.Kategoria zawiera także sejfy klasy S1 na broń krótką i amunicję. Idealne zastosowanie do przechowywania broni palne podręcznej.


bezpieczna broń S1 Jest 37 produktów.

Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów